Reklama

Starfield zadebiutuje najwyraźniej na początku 2023 roku

​Do ujawnienia konkretnej daty premiery Starfielda prawdopodobnie zostało jeszcze trochę czasu. Wygląda jednak na to, że sytuacja w studiu robi się dużo bardziej klarowna. Przybliżony czas premiery gry zdradził nam właśnie Xbox Game Pass.

Opóźnienie premiery Starfielda mocno uderzyło wielu fanów Xboxa. Mówiło się sporo o tym, że ten rok w wykonaniu Xboxa nie należy do najlepszych. Microsoft rośnie w siłę i powoli finalizuje swoje historyczne transakcje. Nie ulega też wątpliwości, że nowe nabytki firmy mają w zanadrzu wiele ciekawych tytułów, co doskonale pokazuje Bethesda. Niestety musimy na nie trochę poczekać.

Reklama

Jedną z najbardziej wyczekiwanych tego typu gier jest oczywiście Starfield. Bethesda zawsze słynęła ze świetny RPG-ów i kiedy okazało się, że deweloperzy planują zabrać nas w świat science fiction, wielu graczy natychmiast zainteresowało się grą. Projekt ten powstaje już jednak od wielu lat, a niedawno doczekał się opóźnienia.

Wygląda na to, że nie doświadczymy już żadnych kolejnych przesunięć. Jeden z użytkowników subreddita Starfielda zauważył napisany małym druczkiem komentarz pod ofertą Xbox Game Passa. Gra Bethesdy ma według tej notki zadebiutować na początku przyszłego roku, co zgadzałoby się ze spekulacjami wielu ekspertów.

Fanów Bethesdy powinien cieszyć na razie fakt, że wszystko zdaje się iść zgodnie z planem. Microsoft oficjalnie nie poinformował oczywiście jeszcze o tych planach i nie mamy też konkretnej daty premiery, więc wszystko może ulec zmianie, ale na razie twórcy szykują się najwyraźniej na premierę za pół roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL