Starfield z nową aktualizacją - tym razem gracze otrzymają niezwykłą umiejętność

Nie dalej jak dwa tygodnie temu pojawiła się wersja beta Starfielda ze wsparciem dla technologii DLSS. Teraz aktualizacja oznaczona numerem 1.8.86 trafiła już do wszystkich, za pośrednictwem Steam.

Wsparcie dla technologii DLSS to oczywiście bardzo ważna dla wielu graczy zmiana, ale nie to jest najbardziej oryginalną nowością tej aktualizacji. Pozwoli ona bowiem graczom na... jedzenie z praktycznie każdej powierzchni, w tym podłogi. O co chodzi? Już spieszę z wyjaśnieniem. Bethesda wprowadziła bardzo wyczekiwaną przez graczy opcję, pozwalającą na konsumpcję każdej formy pożywienia, jaką uda nam się znaleźć w otoczeniu, niezależnie od tego gdzie się ono znajduje.

Reklama

Pokarmy w Starfield nie wpływają może w jakimś powalającym stopniu na zdrowie naszej postaci, ale jednak w krytycznym momencie walki różnicę o naszym być albo nie być może nawet stanowić ten jeden mały kawałek wołowiny, znaleziony gdzieś obok. Jednak do tej pory gra nie pozwalała na jedzenie w taki sposób. Najpierw trzeba było znaleziony pokarm wzucic do naszego ekwipunku, a dopiero stamtąd można go było wrzucić do przewodu pokarmowego. Wraz z nową aktualizacją możemy zrobić to od razu.

Wróćmy jednak do kwestii DLSS. To również zmiana, na widok której wielu graczy zakrzyknie “W końcu!". Musieli się oni bowiem nie lada namęczyć by ustawić opcje graficzne gry w taki sposób, by uzyskać satysfakcjonująco płynną rozgrywkę. Słynne są nawet słowa Todda Howarda, że to nie problem gry, a zbyt słabych komputerów graczy. Na szczęście wraz z pojawieniem się DLSS, wiele osób zyska trochę klatek. Dodatkowo do gry trafią - anti-aliasing oparty na uczeniu maszynowym i technologia Nvidia Reflex Low Latency.

Oprócz tego, wersja 1.8.86 to standardowy zestaw poprawek błędów, w tym dla irytujących problemów utrudniających ukończenie niektórych misji, jak również poprawione detale grafiki.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield | Bethesda Softworks
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy