Starfield wycieka do sieci. Screeny prezentują ekwipunek, bronie i kreator

Na tydzień przed oficjalną premierą Starfield wyciekł do sieci. Po mediach społecznościowych krążą właśnie screeny prezentujące kilka kluczowych fragmentów nadchodzącej gry Bethesdy.

Rok 2023 do tego momentu przebiegł większości graczom bardzo dobrze. Baldur’s Gate 3 okazał się hitem na skalę światową, debiut Hogwarts Legacy przyciągnął przed komputery i konsole miliony graczy, a The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom wychwalane jest aż do teraz. Trudno w rezultacie uwierzyć, że po tak udanych ośmiu miesiącach najlepsze może być wciąż przed nami.

Reklama

Jedną z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku jest Starfield. Czerwcowy Direct jasno dał do zrozumienia, że Bethesda rzuciła się na głęboką wodę. Powstał bardzo ambitny projekt, setki planet i ogromny świat zachęcający do eksploracji, który fanów kosmosu i gier dających graczom dużo swobody wciągnąć może nawet na setki godzin.

Niecierpliwi fani Bethesdy mogą dodatkowo zapoznać się z kilkoma screenami, które krążą ostatnio po mediach społecznościowych. Najciekawsze z nich pokazują chociażby kreator postaci. Tworząc głównego bohatera będziemy najwyraźniej nie tylko wybierać jego wygląd oraz tło fabularne, ale również jego pasywne umiejętności.

Jak widać na powyższym screenie, niektóre zwiększą nasze zdolności w walce, inne ułatwią eksplorację, a jeszcze kolejne sprawią, że będziemy mogli sprawniej poruszać się po rozległym świecie Starfielda. Wygląda na to, że łączne umiejętności jest ok. 20, a możemy wybrać zaledwie trzy z nich. Już w kreatorze postaci gracze staną więc przed kilkoma trudnymi decyzjami.

Na Twitterze z kolei można zobaczyć kilka screenów z rozgrywki Starfielda. Ten powyższy będzie przede wszystkim atrakcją dla osób zainteresowanych walką z wszelkimi niebezpieczeństwami kosmosu. Możecie zobaczyć, jak wygląda przykładowa broń oraz w jaki sposób będziemy mogli ją modyfikować.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Starfield | Bethesda Softworks

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy