Star Wars Jedi: Survivor trafił do EA Play na platformy PlayStation

Electronic Arts udostępniło Star Wars Jedi: Survivor w ramach subskrypcji EA Play w niektórych regionach PlayStation.

Przygodowa gra akcji od Respawn jest teraz częścią EA Play na PlayStation między innymi w Wielkiej Brytanii. Electronic Arts nie wydało jeszcze oficjalnego komunikatu na ten temat, ale ruch taki prawdopodobnie poprzedza spodziewaną podwyżkę cen subskrypcji. Niedawno Xbox potwierdził również, że Jedi Survivor zmierza do Xbox Game Pass Ultimate i PC Game Pass za pośrednictwem EA Play, które gracze mogą wykupić jako część abonamentu Xboxa.

Reklama

Natomiast jeszcze w kwietniu do graczy dotarła informacja, że EA Play otrzyma podwyżkę cen, która wejdzie w życie od 10 maja. Elektronicy planują podnieść podstawowy poziom EA Play z 4,99 USD do 5,99 USD miesięcznie, a dla tych, którzy wolą zapłacić za rok z góry, cena wzrośnie z 29,99 USD do 39,99 USD. Z kolei Pro EA Play wzrośnie z miesięcznej opłaty w wysokości 14,99 USD do 16,99 USD lub 119,99 USD rocznie (podwyżka o 20 USD). Włączenie Star Wars Jedi: Survivor do EA Play z pewnością mogłoby w jakiś sposób zmniejszyć szok związany z tą zapowiadaną podwyżką cen.

Tymczasem zupełnie nowe ogłoszenie z ofertą pracy w Respawn Entertainment sugeruje, że trwają prace nad kolejną częścią serii. W ofercie mowa o stanowisku głównego scenarzysty, który miałby pracować przy “niezapowiedzianym projekcie ze świata Gwiezdnych Wojen". Jednocześnie potwierdzałoby to plotki, jakie zasiał kilka miesięcy temu aktor, który wciela się w rolę Cala Kestisa. Sugerował on, że trzecia gra w serii już jest opracowywana od jakiegoś czasu. Oczywiście nie są to w żaden sposób oficjalne, potwierdzone informacje, nawet jeśli pochodzą od jednego z aktorów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Star Wars Jedi: Survivor | PlayStation Vita | EA Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy