Reklama

Star Wars Battlefront II otrzyma nowy tryb rozgrywki

​Electronic Arts ujawniło szczegóły nowości i zmian, które pojawią się w Star Wars Battlefront II. W planach są między innymi kolejny tryb zabawy oraz zmodyfikowany system postępów.

We wpisie opublikowanym na oficjalnej stronie gry ujawniono następny wariant rozgrywki - Rakietowy ładunek. Opcja przeznaczona jest dla dwóch ośmioosobowych zespołów, których członkowie staną do walki wyposażeni w plecaki odrzutowe.

Dokładna data premiery trybu nie jest znana, ale powinien zawitać do produkcji w przyszłym miesiącu. Warto jednak zaznaczyć, ze choć będzie darmowy dla wszystkich graczy, trafi do strzelanki tylko na określony czas.

Autorzy zamierzają również przebudować system progresji. Bazując na opiniach nadsyłanych przez graczy, twórcy opracowują istotne zmiany dla mechanizmu postępów. To o tyle ważne, że dotychczasowe rozwiązania wzbudzały wiele kontrowersji, zwłaszcza w kontekście mikropłatności i skrzynek z losowa zawartością. Większą ilością szczegółów na temat modyfikacji podzielą się jednak dopiero w marcu.

Reklama

Odpowiedzialni za projekt developerzy jednocześnie przygotowują treści, które wprowadzą do gry w ramach następnego "sezonu". Na razie nie podano żadnych informacji, ale można spodziewać się kolejnych bohaterów, pojazdów i map.

Przy okazji ujawniono garść statystyk związanych z pierwszym okresem rozgrywek. Większość użytkowników - 58% - opowiedziało się po stronie frakcji Ruch Oporu. Poza tym aż 18,5 miliona zabójstw dokonali postacią Finna. Infografikę z pełnym wykazem ciekawych liczb znaleźć można TUTAJ.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje