Reklama

Star Citizen w wersji alfa do niedzieli dostępne za darmo

Twórcy powstającego kosmicznego symulatora Star Citizen ze studia Cloud Imperium Games przygotowali małą niespodziankę i na kilka dni udostępnili wczesną wersję tytułu za darmo.

Aby skorzystać z oferty, należy założyć konto na oficjalnej stronie internetowej produkcji (TUTAJ) lub też zalogować się na istniejący profil. Następnie trzeba wpisać kod "FALL2016" i pobrać klienta gry. Bezpłatnie grać można do najbliższej niedzieli, 30 października.

Udostępniona wersja tytułu to alfa oznaczona numerem 2.5. Osoby, które zdecydują się sprawdzić za darmo Star Citizen, mogą też skorzystać z szybkiego międzygwiezdnego myśliwca o nazwie F7C-M Super Hornet.

Reklama

Sama produkcja to rozwijany od kilku lat kosmiczny symulator. Gra kładzie nacisk na zabawę sieciową - wspólnie z innymi graczami eksplorujemy galaktykę, parając się różnego rodzaju zajęciami. Możemy zostać piratem, skoncentrować się na karierze handlowca lub też dołączyć do wojska. Możliwości jest dużo.

Co kilka miesięcy twórcy publikują kolejne aktualizacje, które wprowadzają nowe elementy i funkcji. Na przykład obecnie autorzy pracują nad wersją 3.0, w której znajdzie się między innymi opcja lądowania na planetach oraz walki naziemne w trybie FPS. Star Citizen dostępne jest na PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy