Reklama

Squid Game w prawdziwym życiu. Netflix ogłosił nowy projekt z ogromną pulą nagród

O tym, że południowokoreański serial Squid Game odniósł ogromny sukces i na dobre zapisał się w szerokiej popkulturze, wiemy nie od dziś. Idąc na fali popularności produkcji, Netflix ogłosił, że podejmie się stworzenia rozgrywek znanych z serialu w życiu prawdziwym. Pula nagród może przyprawić o ból głowy.

O Squid Game ponownie robi się coraz głośniej. Największy hit w historii serwisu Netflix otrzyma kontynuację w postaci drugiego sezonu - zapowiedział sam reżyser Hwang Dong-huyk. W obietnicach słyszymy, że w tym razem pojawi się jeszcze więcej zabaw. Widzowie uświadczą również postacie kojarzone z pierwszego sezonu.

Netflix zorganizuje Squid Game w prawdziwym życiu

Netflix zamierza wykorzystać popularność serialu, w nietypowy sposób. Gigant w branży streamingu stworzy swoje własne rozgrywki inspirowane serialem. W puli nagród znajdzie się dokładnie 4,56 mln dolarów. W przeliczeniu na rodzimą walutę uzyskamy zawrotne ponad 20 mln złotych.

Reklama

456 ochotników przystąpi do znanych na całym świecie zabaw. Oczywiście karą - tak jak w przypadku serialu - nie będzie śmierć. Przegrani pożegnają się po prostu z turniejem i wrócą do domu bez żadnej nagrody. Uczestnicy będą musieli spełnić kilka warunków. Przede wszystkim każdy z nich będzie musiał mieć skończone 21 lat, a ponadto płynnie posługiwać się j. angielskim i być dostępnym przez miesiąc nagrywania show na początku roku 2023.

Produkcja będzie składać się z dziesięciu odcinków, a za docelową lokację obrano Wielką Brytanię.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy