Reklama

Squid Game: Serial Netflixa w prawdziwym życiu? Znany YouTuber organizuje grę!

​Serial Squid Game w zawrotnym tempie podbija sieć. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że gorąca produkcja Netflixa staje się powoli ikoną popkulturową. Jeden z popularnych YouTuberów - "MrBeast" idąc za tą falą popularności wpadł na pomysł przeniesienia serialowej rzeczywistości do prawdziwego życia.

Jimmy "MrBeast" Donaldson to wielka gwiazda internetu. Influencer posiada 71 milionów subskrybentów, co klasyfikuje go na 15. miejscu najpopularniejszych twórców platformy YouTube.

Prawda jest taka, że to co powie Amerykanin - prędzej czy później przeniknie do sieci. Tym razem, 23-letni gwiazdor wpadł na pomysł adaptacji scen ze Squid Game w realnym życiu.

Warto wspomnieć, że dzieło południowokoreańskich twórców jest formą hybrydy serii filmów: Igrzyska Śmierci w połączeniu z tym, co graczom dobrze znane jest z produkcji z gatunku battle royale, gdzie grupa śmiałków liczona w dziesiątkach bądź setkach walczy do upadłego na śmierć i życie. Zwycięzca może być tylko jeden.

Reklama

"MrBeast" na swoim TikToku umieścił krótki film, w którym zasugerował, że zorganizuje rozgrywki i zawody znane z serialu Squid Game w prawdziwym życiu. Był tylko jeden warunek. Udostępniony klip miał zebrać 10 milionów polubień. Jak nie trudno było przewidzieć - materiał grubo przekroczył wyznaczoną granicę.

Ciężko przypuszczać, że znany ze swojej dobroduszności i empatii - internetowy celebryta mógłby pokusić się o nielegalne formy działalności, które w serialu były niczym innym jak walką na śmierć i życie.

Spekuluje się natomiast, że wystarczy, by w tym przypadku wymyślić jakiekolwiek inne, bardziej humanitarne sposoby dla uczestników, którzy odpadaliby z zawodów. Takie wydarzenie wówczas przyciągnęłoby ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje