​Squad - w popularny symulator wojny zagracie za darmo przez weekend

Gratka dla wszystkich entuzjastów taktycznych pierwszoosobowych strzelanek. Studio Offworld Industries udostępnia za darmo przez weekend Squad, symulator wojny z rozgrywką umożliwiającą zabawę nawet 100 graczom.

Na rynku mamy kilka ciekawych projektów, które określić można mianem "symulatora wojny". Gracze liczący na jeszcze większy realizm niż np. w seriach Call of Duty czy Battlefield, sięgają bowiem po: Hell Let Loose, Insurgency Sandstorm, ARMA, Rising Storm 2: Vietnam czy Squad.

Reklama

Jeśli należycie do wspomnianego grona, to mamy dla was świetne wieści. Ostatnia wymieniona powyżej produkcja, czyli Squad, została udostępniona za darmo przez weekend. Tytuł możecie pobrać i wypróbować za darmo na platformie Steam. Jeśli strzelanina przypadnie wam do gustu, to producenci zdecydowali się na przecenienie tej gry. Do 17 listopada kupicie ją za 134,99 zł (25% zniżki).

Squad. Co to za gra?

Squad jest sieciowym FPS-em oferującym zabawę aż 100 graczom jednocześnie. Gra opiera się w dużej mierze na komunikacji i współpracy między oddziałami. Nie jest to jednak strzelanka przesadnie dynamiczna. Uświadczymy tutaj wiele taktycznych, a nawet strategicznych mechanik - np. skradanki czy możliwość stawiania umocnień.

Kilka miesięcy temu deweloperzy z Offworld Industries pochwalili się, że ich gra sprzedała się w liczbie ponad 3 mln kopii. Twórcy zadeklarowali jednocześnie, że tytuł będzie otrzymywał regularne aktualizacje. Najświeższy update miał miejsce 8 listopada. Dodano w nim m.in. nową mapę Harju, której akcja rozgrywa się na południowym wybrzeżu Finlandii.

Czy Squad jest dla was? Z całą pewnością darmowa rozgrywka w weekend i bezpłatne wypróbowanie tytułu przyniesie wam upragnioną odpowiedź na to pytanie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Squad
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy