​Battlefield 1 powraca w blasku chwały. Rekordowe wyniki na Steamie

Battlefield 1, które swój debiut zaliczyło sześć lat temu, święci właśnie triumfy. Tytuł znajduje się w czołówce najchętniej kupowanych gier na platformie Steam. Dzieło od EA DICE pobiło właśnie... swój rekord popularności.

Na wstępie zaznaczmy, że BF 1 można teraz zakupić po okazjonalnej promocyjnej cenie. Strzelanka przeceniona została na Steamie aż o 88% i jest do nabycia za 21,58 zł. Oferta obowiązuje jedynie do 7 listopada (godzina 19:00).

Atrakcyjna cena w połączeniu z wysoko ocenianą produkcją doprowadziła w konsekwencji do tego, że sześcioletnia produkcja z kultowej serii Battlefield notuje teraz duże sukcesy na platformie z grami od Valve. Battlefield 1 znajdziemy wśród dziesięciu najchętniej kupowanych gier na Steamie obok takich tytułów jak FIFA 23 czy Call of Duty: Modern Warfare 2.

Reklama

Nie trzeba jednak wspominać, że powyższe gry to świeże na rynku tytuły, które swój debiut zaliczały w minionych kilku tygodniach. Oprócz wysokiej sprzedaży Battlefield 1 legitymuje się również kapitalnymi wynikami popularności. Do gry logują się codziennie setki tysięcy graczy, a w miniony weekend tytuł osiągnął nowy rekord - blisko 52 tys. jednocześnie zalogowanych użytkowników.

Warto dodać, że Battlefield 1 to jeden z najlepiej ocenianych tytułów z wojennej serii od Electronic Arts. Tytuł chwalony był za emocjonującą i ciekawą kampanię. Gracze docenili także walory rozgrywki wieloosobowej. O ogromnym sukcesie tej odsłony świadczy fakt, że BF 1 sprzedał się w ponad 15 mln kopii.

Bez wątpienia dzięki promocji na Steamie sześcioletnia już produkcja może dostać kolejny zastrzyk popularności. Na tę chwilę omawiana w tym materiale odsłona jest najchętniej ogrywana przez graczy w uwzględnieniu wszystkich gier wydawanych pod szyldem Battlefield.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Battlefield 1 | EA DICE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama