Reklama

Sony o przyszłości Crasha Bandicoota

Choć od premiery ostatniej odsłony Crasha Bandicoota minęło już kilka lat, to jednak społeczność graczy nie zapomniała o tym charakterystycznym bohaterze.

Fani serii mogą się poczuć rozczarowani. Ostatnimi czasy coraz więcej przecieków sugeruje, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się zapowiedzi kolejnej przygody rudego jamraja. Niestety, rzeczywistość bywa brutalna.

Jim Ryan z Sony Computer Entertainment Europe został zapytany przez redakcję brytyjskiego wydania PlayStation Magazine o to, czy obecnie trwają prace nad nową grą z serii Crash Bandicoot.

Jak nietrudno się domyślić, odpowiedź była negatywna. Winnym tej decyzji jest Activision, które obecnie posiada prawa do marki i chyba nie jest szczególnie przekonane do ich odsprzedania. Zarówno Sony, jak i Naughty Dog (twórcy pierwszych odsłon) zdają sobie sprawę, że gracze oczekują kolejnej części, ale obecnie obie firmy mają związane ręce.

Reklama

Podobno nadzieja umiera ostatnia, więc cały czas liczę, że w przyszłości przyjdzie nam przeżyć jeszcze jedną przygodę z Crashem. Tymczasem nie ma co liczyć, że na tegorocznych targach E3 będziemy świadkami zapowiedzi nowej odsłony serii. Jeśli jednak do tej pory nie mieliście okazji poznać marki, zachęcamy do zapoznania się z tekstem poświęconym historii studia Naughty Dog.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy