Słynny raper pojawi się w GTA 6? Jego klipy posiadają milionowe wyświetlenia

Żadna inna nadchodząca gra wideo nie rozpala entuzjazmu graczy tak, jak Grand Theft Auto 6, które na sklepowe półki ma trafić w połowie 2025 roku. Dociekliwi gracze co rusz docierają do kolejnych intrygujących wieści o tym tytule. Być może właśnie poznaliśmy rapera, którego utwory pojawią się w radio w wyczekiwanej grze.

O zainteresowaniu GTA 6 świadczą oszałamiające liczby, po jakie sięgnął pierwszy oficjalny zwiastun produkcji od Rockstar Games. W zaledwie dobę film pobił kilka znaczących rekordów platformy YouTube. Aktualnie trailer wyświetlony został przeszło 175 milionów razy.

Seria Grand Theft Auto cieszy się tak olbrzymim zainteresowaniem, że fani niemal natychmiastowo przystąpili do rozkładania na czynniki pierwsze zwiastuna GTA 6, doszukując się w nim easter-eggów i innych ciekawych odniesień do szerokiej kultury.

Reklama

W pewnym momencie głośno zrobiło się o Jokerze z Florydy, czyli przestępcy, którego wizerunek ukazany został w tym zaledwie półtoraminutowym filmie. Kryminalista znany pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem Lawrence Sullivan wyróżniał się swoim lekceważącym stosunkiem do władz Stanów Zjednoczonych, przez to od tamtejszych mediów otrzymał przydomek wspomnianego Jokera.

Sullivan na przestrzeni ostatnich tygodni zastraszał Rockstar Games i groził pozwami sądowymi za umieszczenie jego wizerunku w zwiastunie. Istnieje jednak spora szansa, że Joker z Florydy faktycznie pojawi się w gorącej i wyczekiwanej produkcji od Rockstara.

Zapewne w grze uświadczymy więcej znanych celebrytów i postaci znanych z szerokiej popkultury.

Znany amerykański raper zagości w radio GTA 6?

Istnieje spora szansa, że utwory amerykańskiego rapera Schoolboy Q (Quincey Matthew Hanley) usłyszymy w jednej ze stacji radiowych w Grand Theft Auto 6. Artysta potwierdził swoją obecność w grze pod jednym z wpisów w serwisie X (ex-Twitter).

Schoolboy Q to muzyk pochodzący z Los Angeles, który na przestrzeni swojej kariery wydał już pięć studyjnych albumów. Ostatni album, CrasH Talk, zagościł na rynku w 2019 roku. Najpopularniejsze piosenki rapera to m.in.: THat Part, Collard Greens, Man of The Year, Studio, JoHn Muit czy Break The Bank.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GTA 6
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy