Słynny gwiazdor muzyki rockowej wystąpił w reklamie PlayStation

Kilkanaście dni temu światowe media obiegła wiadomość o tym, że Ozzy Osbourne kończy sceniczną karierę. Amerykański muzyk zespołu Black Sabbath zmaga się z chorobą Parkinsona i to skutecznie utrudnia mu dalszą pracę. 74-latek wziął jednak niespodziewanie w reklamie nowego sprzętu od Sony.

Gwiazdy w reklamach to od lat częste zjawisko

Gwiazdy popkultury od wielu lat są zatrudniane do promowania różnych produktów. Zazwyczaj dzieje się to za sprawą reklam telewizyjnych. Jedną z pierwszych postaci, która rozpowszechniła tego typu działalność publiczną był Michael Jackson. Amerykański piosenkarz wystąpił w latach 80-tych w reklamie popularnego napoju i klip ten stał się popularny niemal na całym świecie. Po legendzie muzyki pop, branie udziału w reklamach stało się czymś naturalnym.

Do różnych kampanii promocyjnych zatrudniani byli piłkarze, aktorzy, śpiewacy czy inne osobowości życia publicznego. Teraz ciekawy ruch wykonało Sony. Producent słynnych konsol PlayStation teraz wypuszcza nową generację Virtual Reality - VR2. Świat w grze ma być jeszcze bliższy nam, niż kiedykolwiek. W klipie promocyjnym tego urządzenia wystąpiła wielka gwiazda muzyki rockowej - Ozzy Osbourne.

Reklama

Osbourne promuje gogle od Sony

PlayStation VR2 ma to nowa generacja gogli, które mają za zadanie dosłownie przenieść nas do świata gier. Wirtualna rzeczywistość jest coraz bardziej dopracowywana tak, by robić jak najlepsze wrażenie na graczach. Sony rozpoczyna akcję promocyjną tego gadżetu. Co ciekawe, w oficjalnej reklamie udział wziął sam Ozzy Osbourne.

Wieloletni lider zespołu Black Sabbath niedawno ogłosił, że kończy karierę sceniczną. Amerykański muzyk ma pewne problemy ze zdrowiem, które nie pozwalają mu na tak dużą aktywność artystyczną, jak to było dotychczas. 74-latek pozostaje jednak nadal aktywny publicznie. Udział w reklamie PlayStation VR2 zaskoczył wielu. Osbourne do tej pory nie był kojarzony specjalnie z zamiłowania do gier wideo. Teraz wizerunek legendy muzyki może się przez to odrobinę zmienić.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy