Nowa reklama PlayStation 5 może zapowiadać Uncharted 5

Dobre wieści dla fanów Uncharted. Wydawało się, że przygody Nathana Drake’a dobiegły już końca, ale Sony może mieć jednak chęć na dalszy rozwój tej serii. Przynajmniej na to wskazuje nowa reklama PS5.

Uncharted stoi ostatnio w cieniu The Last of Us. O grach mówiło się ostatnio głównie w kontekście portów na PC, filmowa adaptacja nie zrobiła na krytykach większego wrażenia, a Joel i Ellie podbijają serca wszystkich subskrybentów HBO Max.

Reklama

Temat Uncharted poruszył jednak ostatnio Neil Druckmann, wypowiadając się o planach na przyszłość Naughty Dog. Jasno dał do zrozumienia, że uważają czwartą część serii za duży sukces i dobry sposób na zamknięcie tej historii. Studio planuje w rezultacie przejść do innych projektów i wydawało się, że może to oznaczać koniec przygód Nathana Drake’a.

Teraz w tych przeświadczeniach mocno namieszała nowa reklama PS5, którą opublikowało właśnie Sony. Materiał ma na celu pokazanie "wszystkich niewiarygodnych doświadczeń mających miejsce w świecie PlayStation 5". Jednym z klipów jest trudny do rozpoznania fragment live action, który przywodzi na myśl Uncharted.

Nie był to żaden materiał promocyjny którejś z poprzednich odsłon serii, ani wideo zapowiadające jakąś inną grę Sony. Wielu graczy spekuluje w rezultacie, że może być to jakiś niezapowiedziany projekt Japończyków, a bohaterka krótkiego klipu przypomina im Cassie. Czyżby Neil Druckmann tylko droczył się ze swoimi fanami? A może za Uncharted zabierze się jakieś inne studio?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sony | Uncharted

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy