Skull and Bones do ogrania za darmo. Wytestuj tegoroczny hit od Ubisoftu!

Już 30 maja startuje darmowy weekend w Skull and Bones, wyczekiwanej niegdyś produkcji o tematyce pirackiej. Dzieło od Ubisoftu wypróbujecie za darmo przez tydzień na platformach: PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Skull and Bones przez długie lata jawił się jako najciekawsza gra traktująca o: żegludze, eksploracji bezkresu morza i pirackich podbojach. Premiera tytułu kilkukrotnie przekładana była przez francuskich deweloperów. Finalnie przygodówka trafiła na sklepowe półki 16 lutego bieżącego roku.

Skull and Bones inspirowane jest Oceanem Indyjskim w złotej erze piratów. Zaczynamy od rozwoju naszej floty, przez gromadzenie surowców i stawanie się coraz bogatszym, aż po toczenie intensywnych walk morskich w imię pokuszenia się o zgarnięcie jeszcze większej ilości zdobyczy. Dzieło oferuje zabawę solową, jak również sieciową w pełnoprawnym trybie multiplayer.

Reklama

Mieszane recenzje krytyków i negatywne oceny graczy

Skull and Bones od samej swojej premiery nie przyjęło się zbyt ciepło w gamingowej branży. Piracki tytuł zebrał raczej mieszane oceny i recenzje krytyków. Jeszcze surowsze noty produkcji Ubisoftu przyznała społeczność graczy, co mocno uwidocznione jest m.in. w serwisach OpenCritic i Metacritic.

Gracze najczęściej narzekają na bardzo powtarzalną rozgrywkę z "niewielką ilością prawdziwej fabuły". Podkreślają też, że pomimo wysokiej jakości oprawy graficznej, tytuł niewiele ma wspólnego z gatunkiem wysokobudżetowych dzieł AAA. Kuleć ma też multiplayer, który od pewnego czasu świeci już pustkami.

Skull and Bones - wytestować może każdy

Ubisoft ma w zwyczaju udostępnianie swoich gier za darmo przez określony czas. Kilkukrotnie mogliśmy bezpłatnie ogrywać gry z serii Far Cry czy taktyczny shooter Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Teraz, kilka miesięcy po premierze Skull and Bones, za darmo wytestujecie również ten tytuł.

Darmowe granie rozpoczyna się 30 maja o godz. 18:00 (PC - Ubisoft Connect) oraz tego samego dnia od godz. 19:00 (PS5 i Xbox Series X/S). Zabawa zakończy się równo 6 czerwca. Progres kont zachowuje się, o ile zdecydujecie się potem zakupić pełnoprawne wydanie gry.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft | Skull and Bones
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama