Silent Hill: Doskonały cosplay włoskiej influencerki na zbliżające się Halloween

Silent Hill to bez wątpienia jeden z najbardziej popularnych horrorów w historii branży gamingowej. Japońska produkcja od wielu lat jest w orbicie zainteresowań fanów grozy. Jedna z włoskich influencerek postanowiła przygotować cosplay postaci z tej produkcji.

"Silent Hill" klasyką wśród horrorów

Twórcą serii jest japońskie studio gier wideo Team Silent, a wydawcą słynne KONAMI. Akcja gry dzieje się w amerykańskim miasteczku, prawdopodobnie mieszczącym się w stanie Wirginia Zachodnia. Głównym bohaterem jest Harry Mason, którego córka znika w tajemniczych okolicznościach po wypadku samochodowym. Sam Mason zostaje uwięziony w miasteczku, gdzie dzieją się paranormalne zdarzenia.

Produkcja odbiła się tak szerokim echem, że w 2006 roku reżyser Christophe Gans zdecydował się wypuścić ekranizację filmową tej gry wideo. Jednak od dekady nie widzieliśmy kontynuacji wirtualnej rozgrywki Silent Hill. Ostatnia część pojawiła się w sprzedaży w 2012 roku. Co ciekawe, kilka miesięcy Niedawno ogłoszono, że za oficjalny remake drugiej części będzie odpowiadało polskie studio - Bloober Team z siedzibą w Krakowie. Zapewne to zainteresuje mocniej graczy nad Wisłą tą produkcją.

Reklama

Jednak zanim to nastąpi, powstanie w tym czasie jeszcze mnóstwo różnych projektów powiązanych z marką Silent Hill. Jednym z nich jest cosplay włoskiej influencerki, która udostępniła w sieci swoje przebranie za Lisę Garland. Sami zobaczcie, jak ten projekt wygląda.

Cosplay Lisy Garland godny uwagi

Warto przypomnieć, że Lisa Garland to młoda bohaterka, która mieszkała i uczyła się w tajemniczym miasteczku Silent Hill mieszczącym się w stanie Maine. Garland pracowała jako pielęgniarka w szpitalu, a jednym z jej głównych zadań była opieka nad Alessą Gillespie, która została poszkodowana podczas okultystycznego rytuału. Zainspirowana tą postacią streamerka postanowiła właśnie ją odtworzyć z okazji Halloween.

Cosplay pielęgniarki jest niezwykle klimatyczny. Samo przygotowanie charakteryzacji jest jednak dosyć proste. Kobieta użyła czerwonego swetra oraz białego fartucha z guzikami. Wykonanie makijażu robi zdecydowanie największe wrażenie w tym cosplayu. Wokół jej prawego oka widać czerwone ślady, które mają imitować płynącą krew, a na gałkach ocznych można zauważyć prawdopodobnie użyte szkła kontaktowe w kolorze czarnym i zielonym.

Dlatego też spojrzenie Włoszki w tym upiornym stroju jest mrożące krew w żyłach i z pewnością nie chcielibyśmy zobaczyć takiej postaci w ciemnym zakamarku żadnego miasta.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cosplay | Silent Hill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy