Sifu to gra akcji w klimatach kung-fu od twórców Absolvera

Sony w trakcie State of Play zaprezentowało nową grę studia Sloclap, które dotychczas zasłynęło dobrze przyjętym Absolverem. Ich nowa gra pojawi się na konsolach PlayStation 5 oraz PlayStation 4, jak również PC (za pośrednictwem Epic Games Store) i nosi tytuł Sifu.

Sifu to barwna gra akcji, która główny nacisk stawia na walkę wręcz w klimacie kung-fu. Tytuł na PlayStation i PC to gra z perspektywy trzeciej osoby i przedstawia historię młodego mężczyzny, który uczy się kung-fu. Zemsta i sztuki walki wydają się być tematami przewodnimi tej produkcji.

Podsumowanie fabuły gry brzmi: "W Sifu wcielasz się w młodego ucznia kung-fu, który znajduje się na ścieżce zemsty. Ścigając cienie swojej przeszłości, jeden przeciwko wszystkim, będzie musiał głęboko sięgnąć do swojego mistrzostwa Pak-Mei Kung-Fu, aby zwyciężyć. Polowanie na wrogów poprowadzi Cię przez ukryte zakątki miasta, od opanowanych przez gangi przedmieść po zimne korytarze korporacyjnych wież. Masz jeden dzień i niezliczonych wrogów na swojej drodze. Ceną będzie czas".

Reklama

Chociaż zwiastun zapowiadający prezentuje jedynie sztuki walki wręcz, notka Sifu na stronie internetowej potwierdza, że gracze będą mogli również używać różnych rodzajów broni. Niektóre z nich opisane są jako "przedmioty do rzucania" i "prowizoryczna broń". Jak na razie nie ujawniono dokładnej daty premiery gry akcji, wiemy tylko, że Sifu ukaże się w 2021 roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sifu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy