Seria Heroes of Might and Magic przeceniona. Tytuły kupicie za grosze

W polskim serwisie dystrybucji gier cyfrowych GOG pojawiła się wyjątkowa oferta. Przeceniono kilka kompletnych tytułów z kultowej serii strategicznych gier turowych Heroes of Might and Magic. Miłośnicy cyklu w żadnym wypadku nie mogą przegapić tej oferty.

Serię Heroes of Might and Magic bez żadnych wątpliwości można położyć na półeczce okraszonej szyldem "prawdziwe klasyki gamingowe". Pierwsza odsłona cyklu pojawiła się na rynku już prawie trzy dekady temu. Strategia nadal cieszy się olbrzymim uznaniem zwłaszcza wśród polskich miłośników tego typu gatunku.

Warto też w tym miejscu dodać, że dosłownie dwa miesiącu temu kultowa odsłona (przez wielu uznawana za najlepszą z całego cyklu), Heroes of Might and Magic III, obchodziła swoje 25-lecie istnienia. Nieco wcześniej natomiast, ten legendarny tytuł (dodatek HOTA) otrzymał dużą aktualizację wprowadzającą do rozgrywki nowy steampunkowy zamek Factory.

Reklama

Teraz w serwisie GOG.com widnieje wyjątkowa oferta na gry z serii HoMM. Kilka tytułów z cyklu, również w kompletnych wydaniach, możecie nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze, patrząc na fakt, z jak uznaną marką mamy do czynienia. Oczywiście dostępne w sklepie gry bez problemu ogracie na wydajnych pecetach i nowych systemach operacyjnych.

Poniżej przedstawiamy listę przecenionych gier z serii:

  • Heroes of Might and Magic - 9,99 zł
  • Heroes of Might and Magic II Gold - 9,99 zł
  • Heroes of Might and Magic III: Complete - 9,89 zł
  • Heroes of Might and Magic IV: Complete - 9,89 zł
  • Heroes of Might and Magic® V: Bundle - 19,79 zł
  • Heroes Chronicles: All Chapters - 9,99 zł

Jak widać nawet najpopularniejszą odsłonę HoMM III w wersji Complete nabędziecie za jedyne 9,89 zł. Dzieło prócz podstawki, posiada również dodatki Armageddon’s Blade oraz The Shadow of Death.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Heroes of Might & Magic III | GOG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy