Reklama

​Sanitarium. Kultowa przygodówka do pobrania za darmo w sklepie GOG

Jeśli nie macie dość festiwalu rozdawnictwa, to trafiliście idealnie. W cyfrowym sklepie GOG.com odebrać możecie ciekawą grę przygodową osadzoną w konwencji horroru - "Sanitarium".

Przygodówka nasycona klimatem horroru do pobrania za darmo

Ciekawa oferta skierowana do wszystkich graczy pojawiła się w sklepie GOG.com, którego właścicielem jest grupa CD Projekt. Do 8 czerwca (godz. 15:00) w serwisie możecie odebrać i pobrać całkowicie za darmo kultową grę o tytule "Sanitarium". Spieszcie się, bo promocja jest ograniczona czasowo!

Reklama

"Sanitarium" zadebiutowało na rynku w roku 1998. Tytuł powstał z inicjatywy DreamForge Intertainment. W produkcji gracz wciela się w protagonistę Maxa, który ląduje w szpitalu psychiatrycznym, ponieważ doznał amnezji w wyniku wypadku samochodowego. Jego zadaniem będzie odnalezienie swojej prawdziwej tożsamości.

Dzieło nie jest typową, klasyczną przygodówką jak mogłoby się wydawać. Mamy tutaj wiele wątków nasyconych tematyką surrealistycznego horroru. Klimatyczna jest również sama oprawa graficzna oraz efekty dźwiękowe, które potrafią przyprawić ciarki na całym ciele.

W "Sanitarium" występuje tryb jednoosobowy, więc rozgrywka z przyjaciółmi nie będzie możliwa.

Dzieło otrzymało kapitalne oceny ze strony społeczności graczy. Produkcja od DreamForge Intertainment zanotowała średnią na poziomie 8,7/10 (na blisko 100 recenzji) w serwisie Metacritic. Wśród branżowych recenzentów również mocno doceniono tytuł, który na rynku funkcjonuje już od ponad 24 lat.

"Sanitarium" odbierzecie za darmo w serwisie GOG.com do środy (8 czerwca - godz. 15:00).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama