Reklama

Sklep GOG.com zmienia politykę funkcjonowania. Będzie wydawał "stare i dobre gry"

​Sklep GOG.com, którego właścicielem jest holding CD Projekt, przejdzie sporą przemianę. "Jedną z rzeczy, które chcielibyśmy zrobić w tym roku do powrót do korzeni naszych klasycznych gier, z wiedzą i doświadczeniem, które zdobyliśmy podczas istnienia GOG" - poinformowali przedstawiciele firmy.

Serwis GOG zadebiutował na rynku w 2008 i pierwotnie nazywał się "Good Old Games". Jego oryginalna koncepcja z czasem się jednak rozmyła i na GOG-u udostępniany jest zdecydowanie szerszy asortyment gier (w tym także nowszych produkcji).

Platforma wyróżnia się jednak tym, że niemal wszystkie starsze tytuły kompatybilne są z nowoczesnymi systemami operacyjnymi i można je uruchomić na szybkich sprzętach komputerowych.

Reklama

Wszystko wskazuje jednak na to, że GOG powróci do swoich korzeni i ponownie w sposób realny nawiązywał będzie do "starych, dobrych gier". Na oficjalnym blogu, CD Projekt poinformował, że skupi się na wydawaniu klasycznych tytułów na rynek.

Na sam początek metamorfozy właściciele serwisu zdecydowali się na dodanie specjalnego tagu "Good Old Game", który prezentował będzie największe klasyki z branży gier.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy