​sanah ponownie zaśpiewała "Wilczą zamieć" i wkroczyła do świata Wiedźmina!

Z okazji premiery next-genowej wersji Wiedźmina 3: Dziki Gon producenci z CD Projekt RED nawiązali współpracę z czołową polską piosenkarką - Zuzanną "sanah" Grabowską. Artystka ponownie miała okazję zaśpiewać kultowy utwór z wiedźmińskiego uniwersum, czyli "Wilczą zamieć".

Rodzimi deweloperzy najwyraźniej lubią wachlować kolejnymi dużymi i głośnymi współpracami. Wcale nie tak dawno serial Cyberpunk: Edgerunners promowany był przez Dawida Podsiadło, który przygotował specjalny muzyczny motyw przewodni do tej notabene wysoko ocenianej produkcji.

Teraz CD Projekt RED przygotował coś specjalnego dla wszystkich fanów świata związanego z Wiedźminem, a wszystko z okazji premiery Wiedźmina 3: Dziki Gon w odświeżonej wersji na platformach: PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.

Reklama

"sanah" śpiewa "Wilczą zamieć" - tak gracze witają się z nową wersją Wiedźmina 3

Najpopularniejsza obecnie Polska piosenkarka "sanah" po raz kolejny przygotowała własną interpretację kultowego utworu "Wilcza zamieć" (The Wolven Storm), który jak pamiętamy, w oryginalnej balladowej wersji, stworzony został przez Aleksandrę Motykę i Marcina Przybyłowicza.

Utwór wraz ze specjalnie przygotowanym teledyskiem możemy przesłuchać i obejrzeć na oficjalnym kanale gry Wiedźmin. Warto w tym miejscu wspomnieć, że nie jest to pierwsze wykonanie "sanah", jeśli chodzi o "pieśń Priscilli". W przeszłości piosenkarka miała już okazję zaprezentować światu własną wersję dzieła. Cover Grabowskiej pojawił się bowiem w połowie 2019 roku, jeszcze przed osiągnięciem przez nią największej popularności.

Nie da się ukryć, że tamto wykonanie przysłużyło się do wzrostu popularności "sanah". Teraz po ponad kilku latach historia zatoczyła koło, a artystka znajduje się na samym szczycie rankingów muzycznych wraz z pierwszym miejscem na OLiS płyty "Sanah śpiewa poezyje" i cenioną przez słuchaczy nieco starszą "Ucztą".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy