Reklama

Rick i Morty w nowym filmie promującym God of War Ragnarok

​Promocja God of War Ragnarok nabiera rozpędu - Sony wypuściło właśnie film promujący grę, w którym występuje para popularnych bohaterów kreskówek: Rick i Morty.

Do premiery God of War Ragnarok zostało zaledwie kilka miesięcy. Sony nigdy nie oszczędzało na promocji swoich największych tytułów, nie inaczej jest tym razem. Jak inaczej nazwać połączenie świata Kratosa i bohaterów jednej z najbardziej popularnych kreskówek ostatnich lat, czyli Ricka i Morty’ego?

Para podróżujących przez wymiary bohaterów tym razem wskakuje do dziewięciu światów mitologii nordyckiej - wszystko po to, by Rick mógł pochwycić w swoje ręce legendarnego Lewiatana, topór którym walczy Kratos. Celem Ricka są również inne “nieogłoszone jeszcze upgrade’y".

Reklama

Takie crossovery zawsze przyciągają uwagę rzeszy odbiorców, choć szkoda, że w pierwszym filmiku (bo mamy nadzieję, że będą kolejne) nie pojawia się sam Kratos. Jego reakcja na kradzież topora mogłaby być bezcenna. Póki co jednak musi nam wystarczyć postać Ricka, który sam stylizuje się na potężnego Kratosa.

Co ciekawe jednak, to nie pierwszy raz kiedy spece od marketingu Sony sięgają po postaci z Ricka i Morty’ego. Duet reklamował już wcześniej (w 2020) PlayStation 5, choć tamta reklama przeszła nieco niezauważona. Tym razem jednak wygląda na to, że będzie zgoła inaczej.

God of War Ragnarok pojawią się w końcu w oficjalnej sprzedaży 9 listopada tego roku, po sporych perturbacjach i kilkukrotnie przekładanej dacie premiery. A reklamę z Rickiem i Mortym możecie zobaczyć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy