Reżyser Dragon's Dogma planuje kontynuację i myśli o nowym Devil May Cry

"Mam scenariusz i pomysł na kolejną odsłonę Dragon's Dogma, ale nie będzie łatwo to stworzyć", powiedział Hideaki Itsuno w wywiadzie dla japońskiego bloga PlayStation.

Szanse rosną, bo PS4 pozwala na dużo więcej niż poprzednia konsola Sony. Ale możliwe, że wcześniej doczekamy się nowego Devil May Cry i... symulatora japońskich miniaturowych ogrodów. Itsuno wyraził chęć stworzenia nowego Dragon's Dogma, ale zaznaczył, że pomysły ma tak szalone, że dopiero PS4 będzie w stanie je udźwignąć.

Wszystko zależy jednak od szefostwa Capcomu, które zanim projekt przyklepie, na pewno spojrzy w numerki (a pierwsza część światem nie zatrzęsła). Kolejne pomysły na przyszłość, jakie Itsuno przedstawił czytelnikom japońskiego bloga PlayStation, to chęć stworzenia symulatora miniaturowych ogrodów, piąta odsłona Devil May Cry oraz kolejna część Rival Schools - znanej w Japonii bijatyki, którą wskrzesić ostatnio chciał też Yoshinori Ono (producent Street Fightera).

Z mordobiciami Itsuno ma zresztą też większe plany - chciałby stworzyć coś, co daje poczuć "autentyzm" walki - coś równie przełomowego, jak Street Fighter II, co mogłoby dać początek nowemu gatunkowi.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje