Reklama

Returnal - exclusive z PlayStation 5 trafi na PC?

​Wygląda na to to, że Sony przygotowuje się do przeniesienia kolejnej gry z PlayStation na PC. Chodzi o Returnal.

To jeszcze nic oficjalnego, ale nieoficjalnych doniesień jest na tyle dużo, że można być niemal pewnym, że exclusive z PlayStation 5 ukaże się w (raczej bliższej) przyszłości na pecetach. Na serwerach serwisu SteamDB gracze odnaleźli kilka szczegółów, które wskazują na to, że coś jest na rzeczy.

W bazie SteamDB znalazł się nowy produkt o nazwie kodowej Oregon. Sam ten fakt nie wskazuje jeszcze na Returnal. A co wskazuje? Po pierwsze - na liście modyfikacji wprowadzonych do tajemniczej gry widnieją pliki nawiązujące do Tower of Sisyphus oraz Atropos, czyli kolejno trybu wyzwań w Returnal oraz do planety, na której toczy się akcja gry. Po drugie - produkt oznaczono takimi tagami, jak rogue-lite, sci-fi czy bullet hell.

Reklama

W tym momencie przestajemy mieć wątpliwości, że chodzi o Returnal. Ale jakby tego było mało, serwis VideoGamesChronicles podaje, że w jego rękach znalazł się gameplay z gry w wersji na PC. Miał on trafić do redakcji za sprawą anominowego informatora.

Returnal na PC - kiedy premiera?

Tak więc na chwilę obecną nie ma już raczej co zastanawiać się nad tym, czy Returnal trafi na pecety. Pytanie brzmi raczej: kiedy? Całkiem możliwe, że Sony przygotowuje miłą niespodziankę dla pecetowców jeszcze na ten rok.

A to, że kolejny exclusive z PlayStation trafi po czasie na komputery osobiste, to nic zaskakującego. To element obranej już jakiś czas temu strategii japońskiego giganta.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy