Resident Evil 4: Kolekcjonerska edycja już w sprzedaży. Jest drogo!

​Fani Resident Evil, którzy wyczekują premiery odświeżonej wersji czwórki mają sposób, aby w wielkim stylu uczcić debiut nowej gry. W Polsce ruszyła właśnie sprzedaż edycji kolekcjonerskiej.

Jak widać na powyższym obrazku, edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 ma do zaoferowania kilka bardzo cennych dla fanów serii rzeczy. Głównym bohaterem jest oczywiście figurka Leona, ale już samo pudełko robi wrażenie. Posiadacze kolekcjonerki dostaną również cały zestaw kosmetyczny przedmiotów do odebrania w grze.

Edycję kolekcjonerską Resident Evil 4 wyceniono w Polsce na 1 999 zł:

Reklama
  • Edycja Kolekcjonerska Resident Evil 4 (PS5)
  • Edycja Kolekcjonerska Resident Evil 4 (PS4)
  • Edycja Kolekcjonerska Resident Evil 4 (XSX)

Zawartość samej kolekcjonerki nie jest aż tak zaskakująca. Figurki, steelbooki czy artbooki to rzeczy, które można znaleźć w większości tego typu edycji. Często różnią się one wykonaniem, rozmiarem lub jakością i ilością różnych przedmiotów. Mało kto jednak decyduje się na wydanie edycji kolekcjonerskiej w tak zaporowej cenie.

Niecałe dwa tysiące złotych za ekskluzywne wydanie odświeżonej wersji Resident Evil 4 to wydatek na jaki nie może pozwolić sobie wielu graczy. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, ile długo wyczekiwanych gier wychodzi w kolejnych miesiącach, które mogą być nawet większą atrakcją dla wielu kolekcjonerów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Resident Evil 4 | Capcom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy