Remnant 2 - zwiastun prezentuje walkę i głównego antagonistę

Gunfire Games, twórcy Remnant 2, nie podali jeszcze co prawda dokładnej daty premiery gry, ale za to pokazali właśnie graczom nowy zwiastun.

Pokaz miał miejsce w ramach Guerilla Collective Showcase. Remnant 2 to gra akcji z widokiem z trzeciej osoby, nastawiona przede wszystkim na współpracę między graczami. Rzecz dzieje się w postapokaliptycznej przyszłości, gdzie ludzkość - jak zwykle - walczy o przetrwanie.

W zwiastunie sequela widzimy, jak Ward 13 oraz Ziemia odbudowują się po inwazji sił obcych. Jednak w żadnej mierze nie można jeszcze mówić o zwycięstwie, a zadaniem gracza będzie odbycie podróży do odległych światów, by pokonać zło raz na zawsze.

Reklama

W zwiastunie twórcy zaprezentowali graczom między innymi niektóre typy broni - od mieczy, przez topory, który można rzucać, po karabiny i strzelby. W nasze ręce zostaje oddany nawet łuk. Broń można modyfikować, wpływając między innymi na jej wygląd.

A skoro mówimy o broni, to możemy też rzucić okiem na bossów. W grze zastosowano system Archetype, który ma za zadanie nieco wyrównać szanse graczy, niezależnie od tego, z jakim przeciwnikiem przyjdzie im się mierzyć. Gracze będą mogli wcielić się w jedną z kilku klas - między innymi Challengera, który specjalizuje się w walce na krótkim dystansie; Handlera, który jest połączeniem cech wielu innych postaci (a do tego może mu w trakcie wędrówki towarzyszyć pies) oraz Gunslinger - specjalista od broni palnej, z umiejętnością automatycznego namierzania przeciwników, szybkostrzelnością oraz zdolnością szybkiego poruszania się. Jak więc wynika z podziału na klasy, w grze będziemy mogli walczyć zarówno bronią palną, jak i białą.

Najnowszy zwiastun Remnant 2 możecie zobaczyć poniżej:

Remnant 2 pojawi się latem tego roku na konsolach PlayStation 5, Xboxach obecnej generacji oraz pecetach.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Remnant 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy