Remaster Marvel’s Spider-Man został zweryfikowany na Steam Decku

Popularna gra Insomniac Games zadebiutuje już nie tylko na PC, ale również na Steam Decku. Marvel’s Spider-Man od 12 sierpnia będzie można ograć na przenośnej konsoli Valve.

Steam Deck w oczach jego szczęśliwych posiadaczy okazał się sporym sukcesem i przynosi wiele radości osobom, które lubią rozsiąść się na kanapie albo w komunikacji miejskiej i nadrobić jakieś zaległe produkcje. Konsola niestety wciąż nie jest łatwo dostępna, gracze stają w kolejkach i nie wszyscy mieli jeszcze okazję położyć swoje ręce na nowym handheldzie.

Jeżeli jesteście jednak w tej wąskiej grupie, 12 sierpnia biblioteka Steam Decka poszerzy się o jeszcze jedną produkcję. Po miesiącach oczekiwań na PC trafi wreszcie Marvel’s Spider-Man Remastered od Insomniac Games. Twórcy poinformowali właśnie na swoim Twitterze, że ich gra została zweryfikowana na Steam Decku.

Reklama

Valve ma cztery określenia dla grywalności gier na swojej nowej platformie. Unknown, kiedy gra nie została w ogóle przetestowana, Unsupported, dla gier, które na Steam Decku nie działają w ogóle, Playable oraz Verified. Dwie ostatnie opcje oznaczają, że grę można uruchomić na handheldzie. W przypadku tytułów "Playable" gry mogą jednak czasami wymagać drobnych zmian, aby dostosować ją do Steam Decka.

Verified to najlepsza możliwa opcja, która przytrafiła się Marvel’s Spider-Man jeszcze przed oficjalną premierą. Zgodnie z tą informacją grę będzie można pobrać na Steam Decka 12 sierpnia i uruchomić bez żadnych problemów.

Marvel’s Spider-Man zadebiutuje na PC na Steamie oraz Epic Games Store. Będzie to port o jeszcze lepszej jakości ray tracingu niż na PS5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marvel's Spider-Man | Steam Deck

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy