Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Red Dead Redemption 2 już 7 maja w Xbox Game Pass, ale... kosztem GTA V

​Jeżeli nie ograliście jeszcze dobrze ostatniego Grand Theft Auto w ramach subskrypcji Microsoftu, to nie zostało Wam już za dużo czasu.

Wszystko dlatego, że gra musi zrobić miejsce dla innego wielkiego hitu Rockstara, a mianowicie Red Dead Redemption 2, która jest bez wątpienia jedną z najlepszych gier tej generacji, o ile nie najlepszą i może się pochwalić aż 4 statuetkami Game Awards Show, tj. Best Narrative, Best Performance, Best Musical Score i Best Audio Design.

Reklama

Jeśli więc nie mieliście jeszcze okazji jej sprawdzić, chociaż grono takich graczy z pewnością nie jest już duże, to już niebawem będzie dostępna w ramach subskrypcji Xbox Game Pass.

Microsoft poinformował oficjalnie, że Red Dead Redemption 2 zawita do ich usługi już 7 maja, ale... nie obejdzie się bez kosztów, bo oznacza to jednocześnie koniec dostępności wciąż popularnego Grand Theft Auto V.

Jest to o tyle zaskakujące, że GTA V trafiło do Xbox Game Pass zaledwie w styczniu, więc gracze z pewnością nie zdążyli się jeszcze nim nacieszyć. Co prawda gigant z Redmond oferuje 20% zniżki na tę grę w swoim sklepie, jeśli zdecydujemy się na jej zakup w czasie, gdy dostępna jest jeszcze w abonamencie.

Tyle że nie tego oczekują z pewnością osoby, które płacą miesięczny abonament, żeby później nie wydawać dodatkowej gotówki. Tak czy inaczej, Microsoft ma do tego pełne prawo, szczególnie że od początku informował jasno o rotacji gier w usłudze.

Osoby zainteresowane Red Dead Redemption 2 mogą zaś rozpocząć już proces pobierania gry na swoje urządzenie poprzez aplikację mobilną na Androida lub iOS albo bezpośrednio konsolę. Podobnie jak w przypadku GTA V, jest to pełna wersja Red Dead Redemption 2, zawierająca darmowy dostęp do RDR Online.

Jeżeli zaś chodzi o ceny abonamentów Xbox Game Pass, to mówimy o koszcie 40 PLN miesięcznie, no chyba, że zdecydujemy się na wersję Ultimate, która zawiera subskrypcję Xbox Live Gold oraz nieograniczony dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier na konsole i PC.

Cena tej drugiej wersji to 54,99 PLN miesięcznie, ale obecnie skorzystać można z promocji, w ramach której za pierwszy miesiąc zapłacimy tylko 4 PLN, a o tańsze Red Dead Redemption 2 to już trudno

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Redemption 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje