Reklama

Ravenlok - nowa gra od twórców Echo Generation

Twórcy Echo Generation and Riverbond - Cococumber - ogłaszają nową grę wideo w stylu hack-and-slash, zatytułowaną Ravenlok. Tytuł wygląda fenomenalnie.

Minął raptem rok od kiedy Cococumber wydał świetnie ocenianą Echo Generation, a już teraz studio ogłosiło, że wkrótce pojawi się nowy tytuł o nazwie Ravenlok. Gra hack’n’slash, która zawiera wspaniały miks różnych stylów artystycznych, od pixelartu po tła rodem z pierwszego Resident Evil.

Ravenlok w krainie czarów

Gra została ogłoszona podczas wspólnej konferencji Xboxa i Bethesdy. Można śmiało powiedzieć, że nie miała łatwo, bo konkurencja o uwagę graczy była olbrzymia, ale to właśnie Ravenlok, dzięki swojej oryginalnej szacie graficznej wyróżnił się, z tłumu ogłoszonych hitów.

Reklama

Ogłoszenie Ravenlok podparte było kilkuminutowym zwiastunem rozgrywki. Ravenlok zaprezentował fragmenty swojej historii, rozgrywki, ustawień i pełnych akcji walk z bossami. Zgodnie z oficjalnym wpisem na blogu gry, gracze będą musieli przemierzać baśniowe królestwo jako bohaterka Ravenlok, w której muszą toczyć niebezpieczne bitwy, aby spełnić pewną przepowiednię.

Niestety twórcy nie podali dokładnej daty premiery Ravenlok. Wiadomo tylko, że gra ukaże się w 2023 i będzie dostępny na różnych konsolach Xbox, Windows PC i w Epic Games Store. Podobnie jak wiele nowo ogłoszonych tytułów na konsolę Xbox, Ravenlok będzie dostępny pierwszego dnia w Xbox Game Pass.

Ravenlok rozszerzy już i tak przebogate portfolio gier dostępnych w ramach Xbox Game Pass. Po tak udanej konferencji Phil Spencer może spać spokojnie.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy