Reklama

Obsydian obecny na Xbox i Bethesda Games Showcase Showcase?

Jeden z pracowników Obsidian wypuścił tweeta, który sugeruje, że studio może mieć sporo nowości dla swoich fanów. Jest wielce prawdopodobne, że o wszystkich usłyszymy już podczas Xbox Bethesda Showcase.

Obsidian Entertainment jest cenionym deweloperem wśród fanów gier RPG. Założona w 2003 roku firma stworzyła kilka niesamowicie dobrze przyjętych gier. Wymienić tu należy jedną z najlepiej ocenianych części Fallouta - New Vegas.

Wielu graczy z ciekawością zerka w stronę studia i tego, co może zaprezentować swoim fanom. Wydaje się, że Obsidian jest teraz bliski jakiegoś dużego ogłoszenia. Tweet pochodzący od grafika koncepcyjnego pracującego dla studia, głosi, iż będzie niesamowicie fajnie, gdy w końcu będzie mógł się podzielić tym, nad czym pracował ostatnie dwa lata. W odpowiedzi na post udzielił się dyrektor ds. projektowania - Josh Sawyer, który wstawił emotkę modlitwy.

Reklama

The Outer Worlds, Pentinent, czy Avowed?

Warto podkreślić, że ten sam grafik koncepcyjny pracował nad The Outer Worlds. Emocje jednak powinny studzić niedawne ogłoszenia studia, które twierdziło, iż nie jest nawet w połowie drogi do ogłoszenia czegoś, co mogłoby się nazywać The Outer Worlds 2. Być może chodzi o grę Pentinent? Mocno inspirowany Disco Elysium RPG. Pamiętać też trzeba o Avowed, na który wszyscy czekamy. RPG FPP w świecie Pillars of Eternity mogłoby być nowym Skyrimem.

To, że Obsidian może coś ujawnić podczas imprezy Xboxa i Bethesdy jest dość naturalnym tropem. W końcu studio należy do portfolio Microsoftu i jeśli ma coś do zakomunikowania, to czy może być ku temu lepsze miejsce?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy