Quantum Error: Horror ze strażakiem w roli głównej? Pokaz nowej gry

Niezależne studio TeamKill Media od kilku lat pracuje nad horrorem, w którym głównym bohaterem jest strażak chcący nieść pomoc. Mężczyzna znajduje się niespodziewanie w bardzo groźnym miejscu. Mowa o Quantum Error, którego premiera odbędzie się już wkrótce. Teraz pokazano fragmenty rozgrywki.

Horrory wydawane są zazwyczaj na jesieni

Jesień to pora roku, w której najczęściej wydawane są gry wideo z gatunku horror. Nie jest to niczym nadzwyczajnym, gdyż okres październikowo-listopadowy od wielu lat kojarzy się z grozą głównie dzięki Halloween. Twórcy to dostrzegli i właśnie w tych miesiącach bardzo często wydawane są horrory. W tym roku zobaczymy m.in. Directive 8020 od Supermassive Games czy długo oczekiwaną produkcję studia Remedy Entertainment - Alan Wake 2, której premiera odbędzie się już 27 października.

Reklama

Dokładnie tydzień później otrzymamy inny horror - mowa o Quantum Error, który przygotowany jest przez TeamKill Media. Do sieci właśnie trafiła zapowiedź tej produkcji. Ma ona nietypową fabułę, w której wcielimy się w strażaka. Nie będziemy jednak zajmowali się gaszeniem pożaru. Bohater opowieści w Quantum Error napotka na swojej drodze problemy zupełnie innego kalibru.

Ciekawa produkcja ze strażakiem w roli głównej już niebawem

Fabuła Quantum Error dzieje się w przyszłości, choć dokładny rok nie jest znany. Wcielamy się w postać strażaka Jacoba Thomasa. Zostaje on wezwany do pomocy po ataku na firmę zajmującą się nowymi technologiami. Na nagraniu widzimy mężczyznę, który ma na plecach charakterystyczną butlę tlenową, ale nie pożary będą jego głównym zadaniem.

Thomas musi poradzić sobie z potworami niewiadomego pochodzenia, które są w zaatakowanej firmie. Nieoczekiwanie strażak musi chwycić za broń i walczyć ze swoimi przeciwnikami, którzy chcą go zaatakować. Trailer jest obfity w wiele scen walk pomiędzy bohaterem a mutantami. Quantum Error na konsole PlayStation 5 trafi do sklepów już 3 listopada tego roku, choć gra we wczesnym dostępie będzie możliwa do przetestowania od 31 października.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy