Reklama

PS Plus na czerwiec 2022. W ofercie Sony i Playstation jeden wielki hit!

​Firma Sony Interactive Entertainment przedstawiła czerwcową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Wszyscy aktywni subskrybenci będą mogli pobrać trzy gry na platformy PlayStation 4 i PlayStation 5: God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Nickelodeon All-Star Brawl. Aktualna oferta PS Plus będzie dostępna od 7 czerwca 2022 roku.

God of War w PS Plus w czerwcu

Kratos zszedł ze ścieżki pełnej zemsty i wybrał życie śmiertelnika. Teraz musi stawić czoła nieznanej krainie, niespodziewanym zagrożeniom i wyzwaniom, które niesie ze sobą ojcostwo. Razem ze swym synem, Atreusem, rozpoczyna podróż w głąb brutalnej krainy Midgardu, aby zmierzyć się z własnymi demonami i niebezpieczeństwami mroźnej północy. Świat God of War jest pełny przerażających stworzeń, bezlitosnych bogów i nieokiełznanych żywiołów, które będą sprawdzały umiejętności graczy na każdym kroku.

Reklama

Naruto to Boruto: Shinobi Striker w czerwcu na Playstation

Gra Naruto to Boruto: Shinobi Striker łączy pokolenia legendarnych ninja i pozwala każdemu z graczy na zapisanie się na kartach historii świata shinobi. Zadaniem każdego z nich będzie szlifowanie swoich umiejętności i poznawanie sekretów nowych jutsu. Następnie, w trakcie rozgrywki online, gracze będą musieli łączyć się w czteroosobowe drużyny, realizować wyzwania i próbować swoich sił w walce z innymi drużynami. 

Nickelodeon All-Star Brawl w PS Plus

Nickelodeon All-Star Brawl to zabawa dla maksymalnie czterech graczy, która pozwala wcielić się w ulubione postacie Nickelodeon i walczyć w fantastycznych platformowych bitwach! Gracze będą mieli do wyboru bohaterów i gwiazdy seriali Nickelodeon, takich jak SpongeBob Kanciastoporty, Wojownicze Żółwie Ninja, Danny Phantom, Hey Arnold! i wiele więcej. Każda postać posiada unikany styl walki i dysponuje zestawem ruchów i ataków inspirowanych jej osobowością i umiejętnościami. Wszystkie potyczki toczą się na klimatycznych, animowanych arenach, dzięki czemu każdy pojedynek to nowa przygoda. Każdy gracz może również spróbować swoich sił w potyczkach online i zmierzyć się z innymi w walce o dominację w uniwersum Nickelodeon!

Co to jest PlayStation Plus i ile kosztuje?

PlayStation Plus to płatna usługa dla użytkowników konsol PlayStation. W ramach subskrypcji gracz otrzymuje m.in. co najmniej dwie darmowe gry co miesiąc, możliwość grania online, ekskluzywne zniżki w PlayStation Store, pierwszeństwo dostępu do wybranych tytułów, 100 GB miejsca na zapisy stanów gier w chmurze oraz wyjątkowe oferty dzięki PlayStation Plus Rewards. 

Usługa PS Plus jest dostępna w PlayStation Store i u wybranych partnerów handlowych w następujących abonamentach: 

  • 1 miesiąc (37 PLN), 
  • 3 miesiące (100 PLN),
  • 12 miesięcy (240 PLN).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy