PS Plus: Czym Sony zaskoczy użytkowników płatnej usługi?

Rodzimy oddział Sony Computer Entertainment ogłosił ostatnio, że w maju warto będzie zajrzeć do usługi PlayStation Plus i zapoznać się z całą gamą nowych tytułów na systemy PlayStation 3 oraz PlayStation Vita.

Sony Computer Entertainment Europe ogłosiło listę gier, które w maju zostaną udostępnione subskrybentom Playstation Plus (PS Plus). W skład tej kolekcji wchodzą takie przeboje jak Hitman: Rozgrzeszenie, Catherine, czy MALICIOUS. Gry te będą dostępne do pobrania na system Playstation 3 od 1 maja.

Dla tych, którzy preferują bardziej grę poza domem, Sony też ma coś specjalnego. Jak wiadomo PS Plus dostępne jest również na system PS Vita. Rozszerzenie usługi na dwie platformy kosztuje aktualnie 195 zł w przypadku subskrypcji rocznej lub 59 zł w przypadku subskrypcji 90-dniowej.

Posiadacze konsoli PlayStation Vita otrzymają tym razem dostęp do strzelanki Sine Mora, która dostępna będzie w ramach usługi Sony od 8 maja. To jednak nie koniec atrakcji, bowiem już 15 maja użytkownicy przenośnej platformy do grania Sony dostaną także dostęp do słynącej ze stylowej oprawy wizualnej, gry Velocity Ultra HD, której akcja osadzona jest w kosmosie.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje