Projekt Elisium - polski serwer w sieciowym Gothic 2 coraz bliżej

​Polscy deweloperzy-fani już od dłuższego czasu tworzą własny serwer do gry w Gothic Online, czyli sieciową modyfikację Gothic 2. Twórcy obiecują, że prace są już na ukończeniu, więc osoby chcące ponownie zanurzyć się w świecie Bezimiennego powinni wkrótce znów mieć ku temu okazję.

Dzisiaj Gothic Online nieco już podupadło i aktywnych jest tylko kilka serwerów, przy jeszcze mniejszej liczbie graczy. Pozostaje mieć nadzieję, że Projekt Elisium zdoła odwrócić ten trend i ponownie zainteresować grających, a przyznać trzeba, że atrakcji będzie całkiem sporo.

Elisium będzie działało na platformie Gothic Online i zaoferuje całkowicie nową historię, nowe lokacje oraz rozbudowany system fabularny. Akcja przenosi postacie na wyspę Archolos, do miasta Wiltmark. Stołeczna metropolia przeżywa prawdziwy kryzys, spowodowany falą uchodźców. Wygląda to prawie jak komentarz na temat wydarzeń z prawdziwego świata. W królestwie Myrthany trwa wojna między orkami i siłami króla Rhobara. Wzrost liczby mieszkańców ma niekorzystny wpływ na gospodarkę i dotychczas świetnie rozwijający się Wiltmark zaczyna podupadać.

Reklama

W sytuacji nie pomagają ataki asasynów i nieumarłych. W takiej sytuacji na miejscu pojawi się gracz. "Zacznij przygodę jako szary, rdzenny mieszkaniec wyspy Archolos, słynącej w całym królestwie z najwykwintniejszych win, pnij się w hierarchii, zdobądź majątek, poważanie i władzę" - głosi opis.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy