Reklama

Prezentacja Xboxa na Tokyo Game Show 2022 odbędzie się 15 września

Wśród wydawców planujących wycieczkę na Tokyo Game Show 2022 jest Xbox. Mamy dowiedzieć się więcej o produkcjach partnerów Xboxa oraz co nowego słychać w grach produkowanych przez Microsoft.

Xbox spotkał się niedawno z dosyć mocną falą krytyki. Sony ma już za sobą debiuty Gran Turismo 7 oraz Horizon Forbidden West, powoli zbliża się premiera God of War Ragnarok, a konsole PlayStation 5 wciąż trudno jest dostać od ręki. Tymczasem Xbox nie wydał jeszcze w tym roku żadnej gry, a fani śmiali się nawet, że dzięki MLB to Sony wydało więcej gier na Xboxa.

Gracze nauczyli się już zapewne cierpliwości i cieszą się aktualną bibliotekę Xbox Series X, czekając na nowości. Tokyo Game Show 2022 byłoby dobrą okazją dla fanów Xboxa, aby pokazać, że pracują nad nowymi grami i debiut kuszących do zakupu konsol nowej generacji produkcji jest wyłącznie kwestią czasu.

Reklama

Prezentacja Xboxa podczas TGS 2022 ma odbyć się 15 września o godzinie 11:00. Niestety Microsoft nie zdradził wiele na temat swoich planów względem tego pokazu. Na blogu Xboxa pojawił się jedynie krótki artykuł, który zapowiada chęć zaprezentowania nowości na temat wyczekiwanych gier Xbox Game Studios. Mamy również poznać więcej informacji o grach partnerów Xboxa.

Chociaż wydawało się, że podczas Gamescomu dowiedzieliśmy się wystarczająco o kolejnych kilku miesiącach i latach w gamingu, Tokyo Game Show 2022 zapowiada się na równie ekscytujące wydarzenie. Obok Xbox Game Studios pojawi się chociażby Capcom ze Street Fighterem 6 oraz zapowiedź nowej gry Konami.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy