Prezentacja nowego Dead Island 2 ma nastąpić podczas Gamescomu

Wielkimi krokami zbliżamy się do oficjalnej prezentacji Dead Island 2. Najnowsze plotki sugerują, że Deep Silver ma pierwszy raz pokazać nową wersję swojej gry podczas Opening Night Live na Gamescomie.

Pierwszy raz dowiedzieliśmy się o Dead Island 2 podczas E3 2014. Przez osiem lat gra przeszła przez kilku różnych deweloperów i wielokrotnie doświadczała diametralnych zmian. Z perspektywy graczy były to długie lata ciszy, które fanom zombie nie dawały wielkich nadziei na to, że sequel może faktycznie kiedyś trafić na ich konsole i PC.

Ostatnio o Dead Island 2 mówi się jednak coraz głośniej, a liczba plotek zdaje się potwierdzać, że gra faktycznie istnieje i jest na dosyć zaawansowanym etapie produkcji. Ostatnio widzieliśmy nawet przeciek z Amazonu, który sugerował, że premiera gry może nastąpić w lutym przyszłego roku. Zanim to jednak nastąpi, musimy zobaczyć jakąś oficjalną prezentację.

Reklama

Na ratunek niecierpliwych graczy po raz kolejny przychodzi Tom Henderson, znany i sprawdzony insider naszej branży. Według jego źródeł nowa prezentacja Dead Island 2 ma nastąpić 23 sierpnia, podczas Opening Night Live. Gamescom 2022 zapowiada się w rezultacie na bardzo ekscytujące wydarzenie pełne długo wyczekiwanych gier.

Pozostaje więc jedynie pytanie, ile Deep Silver zdecyduje się pokazać podczas tego pokazu. Jeżeli data premiery na stronie Amazonu nie jest placeholderem i gra ma zadebiutować na początku przyszłego roku, powinniśmy dostać jakiś bardziej szczegółowy fragment gameplayu. Może okazać się jednak, że Deep Silver nie jest jeszcze gotowe podać dokładną datę premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead Island 2 | Gamescom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy