Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Premiera Project Cars przesunięta na marzec 2015

Niestety okazuję się, że jednak nie zagramy w Project Cars w październiku . Mało tego, tytuł nie trafi w nasze ręce w żadnym innym miesiącu tego roku.

Wydawca produkcji Bandai Namco ogłosił, że jego premiera została przesunięta na marzec 2015! Co jest powodem takiej decyzji? Chęć uniknięcia rywalizacji z innymi głośnymi tytułami wychodzącymi w tym okresie.

Reklama

Między innymi z The Crew, Far Cry 4, Dragon Age: Inquisition czy Grand Theft Auto 5 na konsole nowej generacji. Zdaniem wydawcy takie posunięcie wyjdzie tytułowi tylko i wyłącznie na dobre. Początkowa sprzedaż może być wyższa, a dodatkowe miesiące zostaną poświęcone na dopracowanie gry.

"(...) zmiana daty wydania zwiększy szanse na sukces i widoczność produkcji, to także możliwość dopracowania gry nawet powyżej wysokich standardów, których zarówno my jak i nasza społeczność żąda i oczekuje. Nie możemy się doczekać aż za kilka miesięcy zobaczycie efekty naszej pracy" - zapewnia deweloper w swoim oświadczeniu.

No cóż, tyle czekaliśmy to i te kilka miesięcy jeszcze poczekamy. Dokładna data premiery to 20 marca 2015. Miejmy tylko nadzieje, że efekt końcowy będzie tak dobry jak zapewniają nas twórcy.

Dowiedz się więcej na temat: Project CARS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje