Reklama

Premiera Project Cars przesunięta na marzec 2015

Niestety okazuję się, że jednak nie zagramy w Project Cars w październiku . Mało tego, tytuł nie trafi w nasze ręce w żadnym innym miesiącu tego roku.

Wydawca produkcji Bandai Namco ogłosił, że jego premiera została przesunięta na marzec 2015! Co jest powodem takiej decyzji? Chęć uniknięcia rywalizacji z innymi głośnymi tytułami wychodzącymi w tym okresie.

Między innymi z The Crew, Far Cry 4, Dragon Age: Inquisition czy Grand Theft Auto 5 na konsole nowej generacji. Zdaniem wydawcy takie posunięcie wyjdzie tytułowi tylko i wyłącznie na dobre. Początkowa sprzedaż może być wyższa, a dodatkowe miesiące zostaną poświęcone na dopracowanie gry.

"(...) zmiana daty wydania zwiększy szanse na sukces i widoczność produkcji, to także możliwość dopracowania gry nawet powyżej wysokich standardów, których zarówno my jak i nasza społeczność żąda i oczekuje. Nie możemy się doczekać aż za kilka miesięcy zobaczycie efekty naszej pracy" - zapewnia deweloper w swoim oświadczeniu.

Reklama

No cóż, tyle czekaliśmy to i te kilka miesięcy jeszcze poczekamy. Dokładna data premiery to 20 marca 2015. Miejmy tylko nadzieje, że efekt końcowy będzie tak dobry jak zapewniają nas twórcy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje