Reklama

Premiera gry Control

Gra Control debiutuje dziś na rynku. To tytuł akcji z elementami mocy nadprzyrodzonych, który jest dostępny w wersji fizycznej na platformy PS4 i Xbox One, nakładem CDP.

Control to osadzona w realiach science-fiction 3-osobowa gra akcji od studia Remedy Entertainment, odpowiedzialnego za takie tytuły jak Max Payne czy Alan Wake, oraz od światowego wydawcy 505 Games. Gra łączy charakterystyczną dla Remedy mechanikę strzelania z wachlarzem dostępnych zdolności nadprzyrodzonych. Fabuła została osadzona w wyjątkowym i nieustannie zmieniającym się świecie, w którym to co znane, miesza się z osobliwymi, niewyjaśnionymi wydarzeniami.

Opanowanie kombinacji nadprzyrodzonych zdolności i modyfikowalnego ekwipunku do walki z inwazją sił nie z tego świata, w nieprzewidywalnym interaktywnym otoczeniu, to znak rozpoznawczy nowego tytułu i klucz do rozwikłania tajemniczej inwazji, z którą gracz styka się na samym początku rozgrywki.

Reklama

Tajna agencja w Nowym Jorku została opanowana przez zjawiska przeczące prawom natury, a gracze wcielają się w rolę Jesse Faden, nowej kierowniczki, której zadaniem staje się odzyskanie kontroli nad zaistniałą sytuacją. Siłę napędową gry stanowi jej otwarta rozgrywka, oparta na własnym silniku studia o nazwie Northlight, która wymaga od graczy opanowania umiejętności korzystania z nadprzyrodzonych zdolności, różnorodnego sprzętu i reagującego na ich działania środowiska, oraz stawia ich oko w oko z rozbudowanym, tajemniczym światem.

Gra Control z polskimi napisami jest dostępna od 27 sierpnia na konsole Playstation 4 oraz Xbox One w dobrych sklepach z grami, m.in. Media Expert, MediaMarkt, Empik i RTV Euro AGD.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje