Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Prace nad Titanfall 2 ukończone

​Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, że prace nad strzelanką Titanfall 2 dobiegły końca. W międzyczasie w internecie pojawił się film prezentujący grę w wersji PC na maksymalnych ustawieniach graficznych.

Firma Electronic Arts ujawniła, że Titanfall 2 osiągnęło tak zwany złoty status. W praktyce oznacza to, że prace nad grą zostały ukończone i płyta-matka powędrowała do tłoczni. Teraz pozostała już masowa produkcja krążków i pudełek, które za parę tygodni wylądują na półkach sklepowych.

Reklama

To jednak nie wszystko. Nvidia - czyli producent kart graficznych z rodziny GeForce - opublikował ciekawy film, w którym pokazano strzelankę w wersji PC. W nagraniu zaprezentowano fragmenty rozgrywki z trybu sieciowego w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę.

Przedstawiciele "zielonych" twierdzą, że widoczny w materiale gameplay zarejestrowano na komputerze wyposażonym w kartę graficzną Titan X. Niestety pozostałych podzespołów, które znalazły się w maszynie, nie wymieniono.

W Titanfall 2 podstawowe mechanizmy zabawy nie ulegną zmianie - tak jak w oryginale, wcielimy się w pilotów kontrolujących tytułowe mechy. W przeciwieństwie do pierwszej części, w grze znajdzie się nie tylko tryb sieciowy, ale i kampania fabularna dla pojedynczego gracza.

Produkcja ukaże się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4 za blisko miesiąc - 28 października. Poniżej znajdziecie wspomniany film opublikowany przez firmę Nvidia:

Dowiedz się więcej na temat: Titanfall 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje