Popularny twórca rozpływa się nad Cyberpunkiem 2077. Padło wiele ciepłych słów

Cyberpunk 2077 święci triumfy na Steamie i pod względem poziomu popularności przebija nawet jedną z najbardziej hitowych gier tego roku, czyli Starfield od Bethesdy Softworks. W bardzo pozytywnych słowach o polskiej produkcji wypowiedział się jeden z największych streamerów na świecie znany jako "Asmongold".

"Asmongold" to twórca, który lwią część transmisji prowadzonych w serwisach streamerskich poświęca na grach z gatunku RPG. Oprócz ogromnego zamiłowania do World of Warcraft Amerykanin nierzadko oddawał się także takim tytułom jak: Lost Ark, Final Fantasy czy Elden Ring. Przez okres swojej prężnej działalności streamer zgromadził prawie 3,5 miliona obserwujących go osób na Twitchu.

W samej końcówce września charyzmatyczny Amerykanin po raz pierwszy w swoim życiu wkroczył do świata Cyberpunka 2077. Wydaje się, że 33-letni stream pod względem czasu - nie mógł trafić lepiej. Kilkanaście dni temu do CP 2077 przywędrowała największa jak do tej pory aktualizacja w grze sygnowana numerem 2.0. Update zmienił tak wiele, że można mówić w tym przypadku o potężnej rewolucji (pod tym adresem możecie przeczytać więcej o aktualizacji).

Reklama

"Asmongold" nie krył ogromnej satysfakcji z gameplayu, który zaoferował mu Cyberpunk 2077. "Naprawdę się cieszę, że zacząłem grać. Tak, jestem naprawdę, naprawdę szczęśliwy, że zacząłem grać. Mam wrażenie, że wprowadzenie do tej gry jest na tym samym poziomie, co wprowadzenie do Final Fantasy 16" - przyznał podczas transmisji.

A Wy jak oceniacie Cyberpunka po aktualizacjach? Czy poziom popularności tego tytułu na Steamie idzie w parze z jakością i zabawą podczas gry?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077 | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy