Ponad dwa tysiące przecenionych gier. Co kupić w PlayStation Store?

Najwyraźniej ktoś w Sony obawia się, że graczom zaczynają doskwierać wysokie temperatury za oknem. Sądząc po rozpoczętej właśnie w PlayStation Store promocji, zamiast wygrzewać się na słońcu, można odpalić wiatrak i zasiąść przed konsolą.

Szeroka biblioteka gier w PlayStation Store

Zaczynając od najważniejszych informacji, pełną listę przecenionych gier w kolejności alfabetycznej znajdziecie na Blogu PlayStation. Niestety nie ma tam podanych cen, więc jeżeli jesteście zainteresowani zakupem, musicie przejść na przeglądarkową wersję PlayStation Store albo wyszukać grę na swojej konsoli. Letnia promocja potrwa do 4 sierpnia.

Reklama

Łącznie przeceniono ponad dwa tysiące produktów w cyfrowym sklepie Sony. Regularnie omawiamy tego typu przeceny, gdzie liczba gier jest mocno przytłaczająca i często są one właśnie dziełem PlayStation. Zanim zaczniecie w ogóle przeglądać nowe oferty, co może zająć sporo czasu, najlepiej zadać sobie pytanie, co najbardziej Was interesuje.

Osobiście uważam, że doskonałym sposobem na wykorzystanie tego typu okazji jest powrót do dobrych, zaległych produkcji, które ominęły Was w ostatnich latach. Za 18,60zł można ograć fenomenalne Sleeping Dogs , zazwyczaj kosztujące aż 124 zł. Titanfall 2 ma jeszcze całkiem aktywny multiplayer oraz świetną kampanię i jego podstawową wersję kupicie za 15,80zł.

Doskonale sprawdza się również seria Essentials. Jeżeli nie macie dostępu do którejś z droższych wersji PlayStation Plusa, możecie nadrobić popularne tytuły ekskluzywne Sony. Za niecałe 40 złotych dostępnych jest więc Bloodborne oraz God of War.

Letnia promocja jest pełna tanich i bardzo dobrych produkcji pokroju Batman: Arkham Knight czy Plague Tale: Innocence. Warto przejrzeć więc listę i zobaczyć, co ominęło Was w ostatnich latach.

Zamiast wydawać pieniądze na kilka starszych gier, możecie również skusić się na jedną, nowszą produkcję, której zakupu jesteście pewni. Cena Far Cry 6 spadła chociażby do 115 złotych, co za złożoną grę z otwartym światem jest bardzo kuszącą okazją. Powoli tanieje również Ratchet & Clank: Rift Apart, które normalnie w PlayStation Store kosztuje aż 340 złotych. Nowsze produkcje wiążą się jednak z większą ceną i co za tym idzie, większym ryzykiem.

Wersje premium i DLC

Przy okazji tak obszernych przecen wspominam również często, żeby przyglądać się płatnym dodatkom do różnych gier. Wystarczy bowiem wrzucić w wyszukiwarkę hasło "Destiny 2" lub "Dead By Daylight", żeby zobaczyć, jak wiele można zyskać za dużo niższą cenę.

To samo dotyczy droższych wersji różnych gier, których cena jest zazwyczaj zbyt wygórowana. Jeżeli jesteście jednak pewni zakupu jakiegoś tytułu, warto czasem zainteresować się nad droższą edycją i zobaczyć, co dokładnie dostajecie za większe pieniądze. Świetnym tego przykładem jest aktualnie Hot Wheels Unleashed Ultimate Stunt Edition. Cena blisko 400 złotych to zdecydowanie za dużo dla kogoś, kto jeszcze w ten tytuł nie grał. Jednak 116zł za podstawową grę z dwiema przepustkami sezonowymi to już zdecydowanie bardziej kusząca okazja.

Jeszcze lepiej promocje wypadną w oczach miłośników gier z trybami online, gdzie większa inwestycja często przekłada się na ekskluzywne przedmioty. Taniej możecie więc kupić edycję Deluxe Destiny 2: The Witch Queen, Borderlands 3 Super Deluxe Edition albo Dead by Daylight: Ultimate Edition.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita | PS Plus | promocje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy