Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Ponad 40 minut gameplayu z Dishonored 2

​W internecie pojawiły się dwa materiały, prezentujące fragmenty rozgrywki z Dishonored. Łącznie oba nagrania zawierają ponad 40 minut gameplayu.

Do sieci trafiły dwa filmy przedstawiające jedną z misji, która znajdzie się w Dishonored 2. Gracze przenikają do rezydencji Clockwork, gdzie muszą odnaleźć i zabić właściciela posiadłości - wynalazcę Kirina Jindosha. Kolejnym celem jest uratowanie przetrzymywanego Antona Sokolova, który pojawił się już w pierwszej odsłonie cyklu.

Reklama

W nadchodzącej produkcji wcielimy się nie w jednego, a w dwójkę bohaterów - znanego z oryginału Corvo Attano oraz księżniczkę Emily. Nagrania przedstawiają zadanie wykonane przez obie wspomniane postaci.

Materiały sugerują, że wybór protagonisty wpłynie poniekąd na styl rozgrywki. Mężczyzna pozbywa się przeciwników w bardziej bezpośredni sposób, natomiast dziewczyna zdaje się preferować subtelniejsze działania po cichu.

Oczywiście niezależnie od postaci, którą pokierujemy, będziemy dysponowali dosyć dużą swobodę w rozgrywce, co udowadniają wspomniane już filmy. Do Jindosha można dotrzeć kilkoma ścieżkami, sam cel można też wyeliminować na parę sposobów.

Dishonored 2 ukaże się 11 listopada na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nagrania obejrzeć możecie poniżej. Misja w wykonaniu Corvo:

Zadanie zrealizowane przez Emily:

Dowiedz się więcej na temat: Dishonored 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje