Reklama

Pokémon GO Fest 2022: Wydarzenie finałowe

​Trenerzy, w tym roku wzięliście udział w odbywających się w różnych miejscach na świecie czterech wydarzeniach Pokémon GO Fest. To nie koniec atrakcji. Teraz możemy zdradzić więcej informacji na temat piątego - a zarazem finałowego - wydarzenia Pokémon GO Fest 2022.

W sobotę 27 sierpnia 2022 roku, w godzinach 10:00-18:00 wszyscy trenerzy są zaproszeni do wzięcia udziału w  specjalnym wydarzeniu globalnym!
Bilety na finałowe wydarzenie Pokémon GO Fest 2022 są już dostępne w sprzedaży za 10,99 USD* w sklepie w grze. Odblokują one dostęp do specjalnych elementów rozgrywki w sobotę 27 sierpnia 2022 roku. Przypominamy, że trenerzy, którzy kupili bilet Pokémon GO Fest na główne wydarzenie 4 i 5 czerwca 2022 roku, mają także bilet na to wydarzenie i nie muszą go kupować ponownie!

Zabawa podczas Pokémon GO Fest przebiega najlepiej u boku znajomych lub rodziny. Aby zachęcić wszystkich do grania w grupach, z przyjemnością ogłaszamy, że posiadacze biletów otrzymają zniżki na bilety wręczone innym. Wszyscy trenerzy, którzy kupili zwykły bilet na wydarzenie finałowe - lub kupili bilet na globalne wydarzenie Pokémon GO Fest w czerwcu - będą mogli przekazać w formie prezentów do trzech biletów na wydarzenie finałowe po obniżonej cenie 4,99 USD za bilet.

Reklama

Część darmowa

Podczas finałowego wydarzenia na wszystkich trenerów będzie czekało mnóstwo darmowych atrakcji:

 • Krótka historia w ramach Special Researchu
 • Niespodzianka podczas wykonywania zdjęć w trakcie wydarzenia
 • Po raz pierwszy w Pokémon GO będziecie mogli spotkać Shiny Munna
 • Kilka przedmiotów dla awatara będzie po raz pierwszy dostępnych do kupienia w sklepie w grze
 • Nakrycie głowy inspirowane Nihilego
 • Koszula inspirowana Buzzwolem
 • Strój inspirowany GO Ultra Recon Squad

Do zgarnięcia będą również specjalne naklejki z okazji wydarzenia! Możecie zdobyć je, otwierając prezenty, kręcąc PokéStopami lub kupując je w sklepie w grze.

Dodatkowo, dzięki ciężkiej pracy trenerów z całego świata podczas wydarzeń Pokémon GO Fest w Berlinie, Seattle i Sapporo, Rhi był w stanie wyprodukować więcej Beastballi! Podczas tego wydarzenia wszystkie rajdy z Ultrabestiami będą zawierać Beastballe!

Część wymagająca biletu

W sobotę 27 sierpnia 2022 roku w godzinach od 10:00 do 18:00 czasu lokalnego trenerzy posiadający bilety na wydarzenie będą mogli skorzystać z następujących atrakcji w grze:

 • Po raz pierwszy w Pokémon GO będziecie mogli spotkać Shiny Unowna N i Unowna X
 • Kręcąc dyskami na Gymach, otrzymacie do dziewięciu bezpłatnych Daily Raid Passów. Przepustki będą umożliwiać udział w rajdach, w których będziecie uczestniczyć osobiście (nie zdalnie)
 • Zróbcie do pięciu snapshotów podczas wydarzenia, aby otrzymać niespodziankę
 • Wygrane rajdy, w których uczestniczycie na miejscu (nie zdalnie), będą dawały dodatkowe 5000 XP
 • Incense aktywowane w trakcie wydarzenia będzie działać przez dwie godziny
 • 3× XP za kręcenie PokéStopami i Gymami
 • 1/2 odległości potrzebnej do wyklucia się jajek umieszczonych w inkubatorach podczas trwania wydarzenia
 • Począwszy od godziny 10:00 czasu lokalnego trenerzy, którzy złapali Shaymina w formie podniebnej, będą mogli zmienić jego formę na lądową i odwrotnie

Badania specjalne

Oprócz historii Special Research dostępnej dla wszystkich trenerów, posiadacze biletów na finałowe wydarzenie Pokémon GO Fest 2022 otrzymają trzy dodatkowe krótkie historie w ramach Special Researchu! Ukończcie je, aby zdobyć przedmioty w grze, spotkać Shaymina w formie podniebnej oraz uzyskać wyjątkowe przedmioty dla awatara, takie jak koszula z motywem Shaymina w formie podniebnej oraz hełm bez przyłbicy inspirowany zespołem GO Ultra Recon Squad.


 • Ultrainwazja: Pheromosa - od 10:00
 • Wszyscy trenerzy - nawet ci nieposiadający biletów - otrzymają dostęp do krótkiej historii w ramach Special Researchu
 • Ultrainwazja: Buzzwole - od 12:00
 • Od godziny 12:00 czasu lokalnego trenerzy posiadający bilety, którzy ukończyli pierwszą historię w ramach Special Researchu, otrzymają pierwszą historię Special Research dla posiadaczy biletów
 • Ultrainwazja: Xurkitree - od 14:00
 • Od godziny 14:00 czasu lokalnego trenerzy posiadający bilety, którzy ukończyli pierwszą historię Special Research dla posiadaczy biletów, będą mogli rozpocząć drugą historię Special Research dla posiadaczy biletów
 • Ultrainwazja: Nihilego - od 16:00
 • Od godziny 16:00 czasu lokalnego trenerzy posiadający bilety, którzy ukończyli drugą historię Special Research dla posiadaczy biletów, będą mogli rozpocząć trzecią - a zarazem ostatnią - historię Special Research dla posiadaczy biletów.

Jeżeli odbierzecie swoją pierwszą historię Special Research podczas wydarzenia, to będziecie mogli ukończyć ją oraz pozostałe historie w dowolnym momencie.

Incense

Oprócz Pokémonów wymienionych powyżej, trenerzy posiadający bilety mogą napotkać dodatkowe Pokémony, gdy użyją Incense w trakcie godzin siedliskowych.

Jak kupić bilet?

Bilety na wydarzenie finałowe Pokémon GO Fest 2022 są już dostępne w sklepie w grze w cenie 10,99 USD*.

 1. W sklepie w grze stuknijcie obrazek Pokémon GO Fest 2022.
 2. Następnie przycisk **Buy** (Kup).
 3. Zobaczycie powiadomienie wskazujące, że otrzymaliście bilet na wydarzenie Pokémon GO Fest 2022: Finale.
 4. Po zamknięciu okna przyciskiem **OK** zobaczycie bilet w swoim plecaku na przedmioty.
 5. Kilka dni przed rozpoczęciem wydarzenia otrzymacie medal. Gdy zalogujecie się do gry w sobotę 27 sierpnia 2022 roku, otrzymacie dostęp do zawartości przygotowanej na wydarzenie Pokémon GO Fest 2022: Finale. Uwaga: aby odebrać historię Special Research, musicie zalogować się do gry podczas wydarzenia. Po odebraniu historii Special Research będziecie mogli ukończyć ją w dowolnym momencie.

Po kupieniu biletu na wydarzenie GO Fest 2022: Finale będziecie mogli podarować do trzech biletów po obniżonej cenie wynoszącej 4,99 USD.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy