Pokazano dłuższy zwiastun filmu na podstawie znanej gry. Będzie hit?

Seria gier wideo Five Nights at Freddy’s podbiła serca fanów rozgrywki z gatunku horrorów. Produkcja przez lata zdobyła bardzo wysoką pozycję na rynku. Teraz Universal Pictures pracuje nad filmem, który będzie adaptacją tego tytułu. Niedawno w sieci ukazał się dłuższy zwiastun horroru, który pojawi się już niebawem w kinach.

O tym, że film Five Nights at Freddy’s znajduje się w zaawansowanej fazie produkcji wiemy od dawna. Znana jest także obsada filmu. W głównych wystąpią m.in. Matthew Lillard (Scooby-Doo, Krzyk), Josh Hutcherson (gwiazda Igrzysk Śmierci) czy Elizabeth Lail (Dawno, dawno temu). Jest to już kolejna w ostatnich latach adaptacja gry wideo. Jej fabuła nie była nadzwyczajnie skomplikowana, a film będzie się mocno na niej opierał.

Reklama

Gracz wcielał się w stróża nocnego przy pizzerii - Mike’a Schmidta. Ma on do dyspozycji podgląd z kamer oraz możemy zdalnie zapalać światło czy zamykać drzwi od konkretnych pomieszczeń. Gra zaczyna się w momencie, gdy Schmidt otrzymuje telefon od tajemniczej osoby, która podaje się za poprzedniego stróża. Ostrzega on nas przed animatronikami, które w nocy stają się agresywne. Naszym zadaniem jest przetrwać pięć nocy z mechanicznymi przeciwnikami.

Premiera filmu zaplanowana jest na 27 października. Niedawno jednak studio filmowe Universal Pictures pokazało ponad dwuminutowy zwiastun tej produkcji. Sami zobaczcie, jak twórcy zajawiają film, który już niedługo pojawi się w kinach na całym świecie.

Choć pierwsze sekundy przebiegają łagodnie i bardzo spokojnie. Niepokojąco zaczyna się robić, gdy główny bohater zasiada przed ekranami z podglądem z monitoringu. Wówczas zaczynają dziać się bardzo niebezpieczne sytuacje. Film z pewnością będzie gratką dla fanów serii gier Five Nights at Freddy’s oraz kina grozy. Znakomici aktorzy w obsadzie jeszcze bardziej powinni zachęcić kinomaniaków do obejrzenia tej produkcji. W okresie Halloween będzie to jedna z najciekawszych propozycji filmowych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Five Nights at Freddy's
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy