Reklama

Plik zapisu Cyberpunka 2077 może ulec uszkodzeniu przez ekwipunek

​Cyberpunk 2077 to gra posiadająca zarówno dobre, jak i złe strony. Jedną z nich jest niewątpliwie limitowany rozmiar stanu zapisu, który po jego przekroczeniu ulega trwałemu uszkodzeniu.

Cyberpunk 2077 cierpi na różne błędy, których w znaczącym stopniu nie naprawił nawet najnowszy patch 1.05. Wadliwy okazuje się niestety także stan zapisu, który po przekroczeniu rozmiaru 8 MB ulega nieodwracalnemu zepsuciu i jego załadowanie jest praktycznie niemożliwe. W takiej sytuacji graczom nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć przygodę od nowa lub wczytać wcześniejszy save w przypadku, gdy takowy ktoś posiada. Sama sytuacja jest jednak dość kuriozalna.

Zmieszczenie się w takim limicie, grając w produkcję RPG oferującą masę przedmiotów do zebrania oraz wytworzenia, jest dość trudnym zadaniem, ale możliwym, jeżeli nie zmienimy się w kolekcjonera rupieci. Według deweloperów to noszenie zbyt wielu rzeczy, w tym wytwarzanie przedmiotów prowadzi do czarnego scenariusza, czyli uszkodzenia zapisu. Błąd ma zostać naprawiony w przyszłych aktualizacjach, aczkolwiek uszkodzone wcześniej zapisy nie zostaną naprawione.

Reklama

Aktualizacja 1.05 poprawia szereg błędów m.in. to, że Jackie nie znika już w trakcie misji "Bilet wstępu" i "Skok na głęboką wodę". Usunięto też błąd, wskutek którego nie można było wylądować helikopterem w zleceniu "Operacja Firestorm", naprawiono błąd, wskutek którego Takemura nie dzwonił do V w zadaniu "Przerwane milczenie", zaś w "Numer jeden!" ten sam dialog nie może już zostać wywołany wielokrotnie.

Marcin Jeżewski - ITHardware.pl

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje