PlayStation Plus na grudzień 2023. Jakie gry zobaczymy?

Sony Interactive Entertainment przedstawiła grudniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Wszyscy aktywni subskrybenci będą mogli pobrać na konsole PlayStation 5 i PlayStation 4 następujące tytuły: Lego 2K Drive, Powerwash Simulator oraz Sable. Oferta będzie dostępna od wtorku 5 grudnia do poniedziałku 1 stycznia 2024 roku.

Lego 2K Drive

Lego 2K Drive jest grą z otwartym światem, osadzoną w Bricklandii. Gracze mogą budować swoje wymarzone pojazdy, ścigać się i zdobywać trofea, pokonując rywali podczas emocjonujących starć na torach. Gra oferuje tryb multiplayer, pozwalający zmierzyć się z innymi graczami z całego świata. 

Powerwash Simulator

Powerwash Simulator to symulator, w którym wcielimy się w zawodowego operatora myjki ciśnieniowej pracującego w miasteczku Muckingham. Gracze mogą wykorzystać swoje zarobki aby ulepszać swoją kolekcję narzędzi i produktów czystości. Powerwash Simulator to niezwykle satysfakcjonujący i relaksujący tytuł.  Gra oferuje również możliwość zabawy online.

Reklama

Sable

Sable to gra przygodowa, w której gracze wybiorą się w niezapomnianą podróż i pomogą tytułowej bohaterce przejść życiowy sprawdzian. Świat gry składa się z rozległych pustyń, wydm i hipnotyzujących krajobrazów, które pokryte są pozostałościami statków kosmicznych
i starożytnych cudów. Na graczy czeka wiele rzeczy ciekawych do odkrycia.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Plus | PS Plus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy