PlayStation nawiązuje współpracę z PUMĄ. Kolekcja odzieży dostępna w Polsce!

Dwie duże marki nawiązują współpracę, czego owocem jest nowa linia odzieży i obuwia dedykowana przede wszystkim graczom. W wyniku kooperacji PUMY i PlayStation możecie zakupić: koszulki, buty, bluzy i czapki sygnowane tymi markami.

Sony wychodzi poza utarte dotąd schematy branży gamingowej. Zapowiedziana kolekcja PUMA x PlayStation dostępna jest już na rynku także dla użytkowników w Polsce. Znany brand związany z modą połączył siły z PlayStation, by wydać na rynek ekskluzywne produkty.

Co znajdziemy w kolekcji? Ile zapłacimy za poszczególne produkty?

W kolekcji PUMA x PlayStation dostępne są specjalne koszulki sygnowane logotypami tych dwóch firm. Dostępne są one w cenach 199 / 219 zł w normalnej wersji, natomiast młodzieżowe warianty wycenione zostały na 119 / 149 zł zależnie od kroju i grafik.

Nabyć można też czarną czapkę z charakterystycznym logiem PUMY przeplecionym grafiką PlayStation. Produkt kosztuje 119 zł (dla młodzieży) i 199 zł w regularnym wydaniu.

Reklama

Na potrzeby kolekcji zaprojektowano też bluzy z kapturem w kilku odcieniach kolorów. Młodzieżowe bluzy wyceniono na 299 zł, natomiast standardowe na 399 zł.

Ciekawie prezentują się z kolei stworzone na potrzeby kolekcji buty. Za Sneakersy PUMA x PlayStation RS-X trzeba zapłacić 629 zł. Produkt łączy w sobie nowoczesny design z ciekawą kolorystyką nawiązującą przede wszystkim do marki, której właścicielem jest Sony. Za młodzieżowy wariant zapłacimy mniej, bowiem 479 zł.

Dostępne są jeszcze buty zamszowe utrzymane w podobnej konwencji graficznej. Co ciekawe "Na sneakersach PlayStation znajdują się easter eggi, które zapewniają dostęp do ekskluzywnej zawartości za pośrednictwem inteligentnych materiałów graficznych" - możemy wyczytać.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation Vita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama