PlayStation 5 z nową aktualizacją. Co wprowadza i zmienia?

Konsola najnowszej generacji od Sony, czyli PlayStation 5, otrzymała nową aktualizację oprogramowania. Update sygnowany numerem 23.01-07.40.00 wprowadza drobne poprawki wydajnościowe.

PlayStation 5 i regularne aktualizacje

Japoński producent już od samej premiery PlayStation 5 przyzwyczaił wszystkich użytkowników do wdrażania mniejszych i większych aktualizacji. Te rewolucyjne można policzyć jednak na palcach jednej ręki - występują one rzadko, ale za to wdrażają bardzo wiele użytecznych funkcji i opcji.

Jedną z głośniejszych aktualizacji było wdrożenie wsparcia dla VRR oraz zintegrowanie konsoli z popularnym komunikatorem Discord, który na Xboxach obecny był już od kilku miesięcy. Tym razem jednak aktualizacja 23.01-07.40.00 nie jest oszałamiająca i towarzyszy jej znany wszystkim posiadaczom PS5 komunikat.

Reklama

Nowy update poprawia wydajność

Jak możemy wyczytać, nowy firmware poprawia wydajność i stabilność oprogramowania systemowego oraz nanosi także poprawki na komunikaty i użyteczność na niektórych ekranach. Lakoniczny opis mówi tak naprawdę niewiele, a Sony jak to ma w zwyczaju, nie podaje większej liczby szczegółów odnośnie tej aktualizacji.

Warto jednak pobrać najnowszy update, który nie należy tym razem do najcięższych i zajmuje lekko ponad 1 gigabajt danych. Zapewne kolejna aktualizacje zawita w ciągu kilku najbliższych tygodni. Spora rzesza użytkowników PlayStation 5 ma zapewne nadzieje, że przyszłe nowości będą nieco bardziej rewolucyjne...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy