Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

PlayStation 4 w Europie w tym roku? Tak twierdzi GameStop

PlayStation 4 ma zadebiutować w tegorocznym okresie świątecznym, choć Sony jeszcze nie zdecydowało czy konsola pojawi się tylko w Japonii i USA, czy także w Europie.

Szefostwo amerykańskiej sieci GameStop zdaje się być jednak pewne: urządzenie trafi do sprzedaży na całym świecie jeszcze w tym roku.

Reklama

Taką informację przekazał na spotkaniu z inwestorami Robert A. Lloyd odpowiedzialny w sieci GameStop za finanse. Uważa, że PlayStation 4 pojawi się w czwartym kwartale tego roku. Czy także w Europie? Na to wygląda...

"Wiemy, że Sony wyda PlayStation 4 na całym świecie w 2013 roku, ale wciąż czekamy, na ostateczne plany Microsoftu" - twierdzi Lloyd.

Nie wiadomo oczywiście, na ile pewne są te informacje, ale możemy chyba założyć, że GameStop, jako największa amerykańska sieć sklepów z grami, otrzymała szczegóły premiery pierwszego next-gena wcześniej niż reszta "śmiertelników".

Inna sprawa, że jednoczesny debiut PS4 w najważniejszych rejonach świata byłby wbrew tradycji Sony - wcześniejsze konsole firmy najpierw pojawiały się w Japonii i USA, a potem dopiero w Europie.

Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 4 | Sony | Gamestop

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje