Reklama

PlayStation 4: Konsola sama pobierze zdalnie kupione gry

​Wyobraź sobie taką sytuację: jesteś w pracy lub w szkole, ale korzystając z telefonu lub służbowego komputera zauważyłeś, że w PSN-ie trwa promocja, w ramach której znacząco obniżono cenę interesującej gry.

Kupujesz ją, ale musicie poczekać aż wrócisz do domu, włączysz konsolę i pobierz produkcję, co potrwa kilka godzin. Na PS4 takiego problemu nie będzie. Dlaczego?

Shuhei Yoshida, prezes Sony Worlwide Studios, ujawnił na swoim Twitterze bardzo ciekawą funkcję PS4 - możliwość zdalnego pobierania gier kupionych w PSN-ie. Teoretycznie taką samą opcję posiada X360 i PS3, ale na PlayStation 4 będzie się ona wyróżniać drobnym, ale za to znaczącym detalem.

"Kiedy za pomocą smartfony kupisz grę na PS4, konsola się włączy i zacznie pobierać produkcję. Po tym się sama wyłączy" - pisze Yoshida.

Reklama

Nie muszę chyba pisać, jak ten "ficzer" znacząco powinien ułatwić życie graczom. Będziemy mogli zdalnie kupować gry, a konsola - o ile będzie podłączona do prądu i internetu - sama pobierze nasz nowy nabytek, a potem się wyłączy. Kiedy więc wrócimy do domu, będziemy mogli swobodnie rozpocząć zabawę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje